Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Nowe Centrum Sztuki i Kultury

Data dodania: 27/03/2008

Nowe Centrum zamierza za pomocą sztuki i humanistyki stworzyć wspólnotę oraz miejsce na wymianę poglądów. Centrum swoją działalnością obejmie: teatr, taniec, muzykę, lekturę oraz film, galerie.

więcej

Centrum Absolwentów w Londynie

Data dodania: 31/03/2008

Budynek promuje wyższe wykształcenie, umożliwiając dalszy rozwój kadrze jak i absolwentom uczelni. Wspomaga także i umożliwia współpracę pomiędzy uniwersytetami na poziomie podyplomowym.

więcej

Apartamentowiec Złota 44

Data dodania: 01/04/2008

Złota 44 reprezentuje nowy kierunek w wysokościowym budownictwie mieszkaniowym w Polsce i zarazem kreuje wyjątkową panoramę Warszawy.

więcej

"Odblaski" nad Zatoką Keppel w Singapurze

Data dodania: 02/04/2008

Reflections at Keppel Bay, zaprojektowane dla Singapuru są całkowicie nowym wyrażeniem życia w wysokościowcach i zarazem w niskich apartamentach w tropikalnym klimacie.

więcej

Twórczy Ośrodek Mediowy w Hong Kongu

Data dodania: 02/04/2008

Zaprojektowany dla Uniwersytetu w Hongkongu, jest obiektem, który umożliwia Uniwersytetowi stanie się uczelnią numer jeden Azji.

więcej

Studio Weil (Mallorca w Hiszpanii)

Data dodania: 03/04/2008

Studio Weil jest pracownią rzeźby i malarstwa.

więcej

Memory Foundations

Data dodania: 05/04/2008

Projekt pracowni Daniela Libeskinda, w lutym 2003 roku został wybrany jako najlepsza propozycja zagospodarowania terenu po World Trade Center.

więcej

Military History Museum

Data dodania: 05/04/2008

Głównym tematem Military History Museum są ludzie którzy przeżyli wojnę ludzie różnych epok i pokoeń. Studio Daniela Libskinda współpracuje z SIB Staatsbetrieb Saechsisches Immobilien und Baumanagement. Zakończenie projektu planowane jest na 2009 rok.

więcej

Royal Ontario Museum

Data dodania: 07/04/2008

Projekt Royal Ontario Museum polegał na stworzeniu dziesięciu nowych galerii w istniejącym historycznym budynku i rozbudowaniu muzeum o Michael Lee-Chin Crystal.

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

Opracowanie koncepcji projektowej dla budynku dworca PKP

[23/02/2017]

Nadanie nieczynnemu budynkowi dworca PKP w Wadowicach nowych funkcji przez stworzenie miejsca aktywności społecznej więcej

Rebuilding Iraq’s Liberated Areas: Mosul’s Housing

[15/02/2017]

Tamayouz Excellence Award is delighted to invite students, architects, and designers worldwide to Design a prototype for affordable housing for the post-Daesh city of Mosul, which can be easily rep... więcej

Re: nowoczesny projekt

[23/02/2017]

[url=http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla]wymienniki ciepła[/url] więcej

Re: Wyposażenie łazien...

[23/02/2017]

Nie odpowiedziałaś na moje pytanie, więc nakieruję Cię na sklep, który moim zdaniem ma jedno z lepszych wyposażeń łazienkowych. Jest to http://edomio.pl - zerknij tam i uznaj, czy coś Ci podpasuje :) więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×