Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Europejskie Centrum Solidarności

Data dodania: 21/02/2008

Jury w złożonych pracach poszukiwało architektonicznej i urbanistycznej ikony – gestu, nie tylko jako budynku ale drogi do ożywienia historii. Zdecydowany charakter bryły budynku wymagał jego pełnej integracji z otaczającym krajobrazem i Drogą do Wolności, a także zgodności z założeniami planu zagospodarowania przestrzennego.

więcej

Muzeum Denver Art

Data dodania: 26/03/2008

Funkcjonalnością i estetyką nawiązuje do istniejącego muzeum Ponti jak również do Centrum Miasta i biblioteki publicznej. Projekt nie jest zaplanowany jako samotny budynek, ale jako część całej kompozycji przestrzeni publicznej.

więcej

Apartamnety przy Denver Art Museum

Data dodania: 26/03/2008

Apartamenty przy Denver Art Museum swoją formą są inspirującym nawiązaniem do centrum kulturowego oraz uzupełnieniem przylegającego sąsiedztwa, którym jest Muzeum Denver Art.

więcej

Nowe Centrum Sztuki i Kultury

Data dodania: 27/03/2008

Nowe Centrum zamierza za pomocą sztuki i humanistyki stworzyć wspólnotę oraz miejsce na wymianę poglądów. Centrum swoją działalnością obejmie: teatr, taniec, muzykę, lekturę oraz film, galerie.

więcej

Centrum Absolwentów w Londynie

Data dodania: 31/03/2008

Budynek promuje wyższe wykształcenie, umożliwiając dalszy rozwój kadrze jak i absolwentom uczelni. Wspomaga także i umożliwia współpracę pomiędzy uniwersytetami na poziomie podyplomowym.

więcej

Apartamentowiec Złota 44

Data dodania: 01/04/2008

Złota 44 reprezentuje nowy kierunek w wysokościowym budownictwie mieszkaniowym w Polsce i zarazem kreuje wyjątkową panoramę Warszawy.

więcej

"Odblaski" nad Zatoką Keppel w Singapurze

Data dodania: 02/04/2008

Reflections at Keppel Bay, zaprojektowane dla Singapuru są całkowicie nowym wyrażeniem życia w wysokościowcach i zarazem w niskich apartamentach w tropikalnym klimacie.

więcej

Twórczy Ośrodek Mediowy w Hong Kongu

Data dodania: 02/04/2008

Zaprojektowany dla Uniwersytetu w Hongkongu, jest obiektem, który umożliwia Uniwersytetowi stanie się uczelnią numer jeden Azji.

więcej

Studio Weil (Mallorca w Hiszpanii)

Data dodania: 03/04/2008

Studio Weil jest pracownią rzeźby i malarstwa.

więcej

Memory Foundations

Data dodania: 05/04/2008

Projekt pracowni Daniela Libeskinda, w lutym 2003 roku został wybrany jako najlepsza propozycja zagospodarowania terenu po World Trade Center.

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

Opracowanie koncepcji zagospodarowania Parku Morawka wraz z terenem przyległym w Stroniu Śląskim.

[13/06/2017]

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej koncepcji zagospodarowania Parku Morawka wraz z terenem przyległym w Stroniu Śląskim, która będzie podstawą do opracowania projektu zagospodarowania parku i... więcej

SCHOOL WITHOUT CLASSROOMS | BERLIN

[02/05/2017]

The competition seeks the creation of a middle school (age group 5-12) that completely negates the present day ‘bench-table-chalkboard’ idea of a classroom and a regularized building typology of a... więcej

Re: Ekogroszek czy pel...

[23/06/2017]

U nas ekogroszek. Mamy kocioł od witkowskiego - http://www.sklep-witkowski.pl/pl/ Bardzo fajną przemyślaną serię LUX mają, estetyczna i świetnie wykonana a do tego kocioł cicho chodzi. więcej

Re: małe call center

[23/06/2017]

Jeśli chodzi o call center to świetną firmą jest https://ccig.pl/ obsługują dużo świetnych firm. I sa na rynku już bardzo długo więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×