Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Świątynia

Data dodania: 10/04/2008

Robert Konieczny. III miejsce w konkursie na Świątynię Opatrzności Bożej, Warszawa (2000).

więcej

Dom z kapsułą

Data dodania: 09/04/2008

Dom rozwiązany został na planie kwadratu, w obrębie którego przeplatają się przestrzeń wewnętrzna z zewnętrzną.

więcej

Rodzinne siedlisko według Roberta Koniecznego

Data dodania: 09/04/2008

Koło, od wieków utożsamiane ze zgromadzeniem czy spotkaniem, stało sie podstawą całego założenia.

więcej

Robert Konieczny - sylwetka i twórczość

Data dodania: 08/04/2008

Robert Konieczny, 37 lat, architekt, pochodzi ze Śląska. Największe międzynarodowe pismo o architekturze i designie "Wallpaper" okrzyknęło go nadzieją światowej architektury. Mieszka na 10. piętrze na katowickim osiedlu z wielkiej płyty.

więcej

Dom Aatrialny - wnętrza

Data dodania: 08/04/2008

Dzięki takiemu zabiegowi udało się uzyskać nowy model przestrzenny domu- odwrotność budynku atrialnego. Dom aatrialny zamknięty jest od środka a otwiera się na zewnątrz. Jego struktura to wynik transformacji „kostki”, wskutek czego uzyskano wszystkie ściany, podłogi i stropy włącznie z wewnętrznym aatrium i tarasami.

więcej

Dom Aatrialny

Data dodania: 08/04/2008

Polska. Dolny Śląsk. Taki sposób kształtowania struktury budynku zdefiniował od razu powstającą architekturę włącznie z przyporządkowanymi jej materiałami.

więcej

Nowa ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie

Data dodania: 07/04/2008

Budynek o powierzchni 4300m2 ma prostą formę, zachował także szklaną fasadę zwycięskiego projektu konkursowego z roku 2003. Z zewnątrz - spokojny i formalny w charakterze, w środku skrywa eleganckie wnętrze. Duży nacisk położono na oszczędność energii.

więcej

Streetscape in a New World China

Data dodania: 02/04/2008

Międzynarodowy konkurs „Streetscape in a New World” zorganizowany przez New World China Land oraz „Di Magazine” - rozwiązany.

więcej

Daniel Libeskind - biografia i twórczość

Data dodania: 26/03/2008

To międzynarodowej sławy architekt i kreator miejskiego designu. Zajmuje się projektowaniem zarówno wielkich kulturowych centrów jak i i hoteli, osiedli mieszkaniowych i rezydencji.

więcej

Hala Widowiskowo - Sportowa w Krakowie

Data dodania: 18/03/2008

Prezentujemy pracę konkursową, która otrzymała drugą (równorzędną) nagrodę w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej Hali Widowiskowo - Sportowej (Kraków - Czyżyny).

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

MILICKI RYNEK JAKO BEZPIECZNE CENTRUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE

[30/10/2017]

Otwarty konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej. więcej

The Unbelievable Challenge 2017 is here

[30/10/2017]

The Unbelievable Challenge architectural ideas competition for architect and design students as well as young professionals in these fields. The Unbelievable Challenge introduced the Finnish Mr. Sa... więcej

Praca dla dealera BMW

[20/11/2017]

Wiecie co, generalnie wydaje mi się, że nie ma absolutnie żadnego sensu, żeby szukać pracy w branży, która Cię nie interesuje. To zawsze później źle się kończy, bo przyjdzie moment w którym będziec... więcej

Re: Kredyt hipoteczny

[19/11/2017]

Biorąc kredyt hipoteczny dobrze jest wiedzieć na co należy zwrócić szczególną uwagę. Ja sama nie wiedziałam, ale koleżanka pokazała mi artykuł na http://www.pomorskizj.pl/, który właśnie o tym mówi... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×