Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Nowe Centrum Sztuki i Kultury

Data dodania: 27/03/2008

Nowe Centrum zamierza za pomocą sztuki i humanistyki stworzyć wspólnotę oraz miejsce na wymianę poglądów. Centrum swoją działalnością obejmie: teatr, taniec, muzykę, lekturę oraz film, galerie.

więcej

Centrum Absolwentów w Londynie

Data dodania: 31/03/2008

Budynek promuje wyższe wykształcenie, umożliwiając dalszy rozwój kadrze jak i absolwentom uczelni. Wspomaga także i umożliwia współpracę pomiędzy uniwersytetami na poziomie podyplomowym.

więcej

Apartamentowiec Złota 44

Data dodania: 01/04/2008

Złota 44 reprezentuje nowy kierunek w wysokościowym budownictwie mieszkaniowym w Polsce i zarazem kreuje wyjątkową panoramę Warszawy.

więcej

"Odblaski" nad Zatoką Keppel w Singapurze

Data dodania: 02/04/2008

Reflections at Keppel Bay, zaprojektowane dla Singapuru są całkowicie nowym wyrażeniem życia w wysokościowcach i zarazem w niskich apartamentach w tropikalnym klimacie.

więcej

Twórczy Ośrodek Mediowy w Hong Kongu

Data dodania: 02/04/2008

Zaprojektowany dla Uniwersytetu w Hongkongu, jest obiektem, który umożliwia Uniwersytetowi stanie się uczelnią numer jeden Azji.

więcej

Studio Weil (Mallorca w Hiszpanii)

Data dodania: 03/04/2008

Studio Weil jest pracownią rzeźby i malarstwa.

więcej

Memory Foundations

Data dodania: 05/04/2008

Projekt pracowni Daniela Libeskinda, w lutym 2003 roku został wybrany jako najlepsza propozycja zagospodarowania terenu po World Trade Center.

więcej

Military History Museum

Data dodania: 05/04/2008

Głównym tematem Military History Museum są ludzie którzy przeżyli wojnę ludzie różnych epok i pokoeń. Studio Daniela Libskinda współpracuje z SIB Staatsbetrieb Saechsisches Immobilien und Baumanagement. Zakończenie projektu planowane jest na 2009 rok.

więcej

Royal Ontario Museum

Data dodania: 07/04/2008

Projekt Royal Ontario Museum polegał na stworzeniu dziesięciu nowych galerii w istniejącym historycznym budynku i rozbudowaniu muzeum o Michael Lee-Chin Crystal.

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

Hong Kong Pixel Homes

[24/03/2017]

Participants are challenged to fill Hong Kong's vacant pixel-sized spots of the land with designs for creative, yet feasible, residential buildings that could work to alleviate the city's affordabl... więcej

STEGU - INSPIRED BY NATURE

[07/03/2017]

Konkurs dla osób i podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowanie wnętrz. W ramach konkursu „Stegu - Inspired by nature” jury konkursowe wyłoni 3 aranżacje wnętrz inspirowane na... więcej

Re: Jaka kawa do biura

[28/03/2017]

Ja jak już piję kawę to musi być mocna i nie kwaśna. No ale co kraj to obyczaj. Ogólnie najlepsza jest kawa ziarnista, jak człowiek sam zmieli (albo za pomocą ekspresu) to całkiem inny aromat jest.... więcej

Warsztaty teatralne i...

[28/03/2017]

Nie wiecie jak spędzić czas w Warszawie w wolny weekend czy w tygodniu ? Zobaczcie na warsztaty plastyczne dla dzieci w Teatrze Małego Widza http://teatrmalegowidza.pl Można w tym teatrze spędzić... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×