Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Rodzinne siedlisko według Roberta Koniecznego

Data dodania: 09/04/2008

Koło, od wieków utożsamiane ze zgromadzeniem czy spotkaniem, stało sie podstawą całego założenia.

więcej

Robert Konieczny - sylwetka i twórczość

Data dodania: 08/04/2008

Robert Konieczny, 37 lat, architekt, pochodzi ze Śląska. Największe międzynarodowe pismo o architekturze i designie "Wallpaper" okrzyknęło go nadzieją światowej architektury. Mieszka na 10. piętrze na katowickim osiedlu z wielkiej płyty.

więcej

Dom Aatrialny - wnętrza

Data dodania: 08/04/2008

Dzięki takiemu zabiegowi udało się uzyskać nowy model przestrzenny domu- odwrotność budynku atrialnego. Dom aatrialny zamknięty jest od środka a otwiera się na zewnątrz. Jego struktura to wynik transformacji „kostki”, wskutek czego uzyskano wszystkie ściany, podłogi i stropy włącznie z wewnętrznym aatrium i tarasami.

więcej

Dom Aatrialny

Data dodania: 08/04/2008

Polska. Dolny Śląsk. Taki sposób kształtowania struktury budynku zdefiniował od razu powstającą architekturę włącznie z przyporządkowanymi jej materiałami.

więcej

Nowa ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie

Data dodania: 07/04/2008

Budynek o powierzchni 4300m2 ma prostą formę, zachował także szklaną fasadę zwycięskiego projektu konkursowego z roku 2003. Z zewnątrz - spokojny i formalny w charakterze, w środku skrywa eleganckie wnętrze. Duży nacisk położono na oszczędność energii.

więcej

Streetscape in a New World China

Data dodania: 02/04/2008

Międzynarodowy konkurs „Streetscape in a New World” zorganizowany przez New World China Land oraz „Di Magazine” - rozwiązany.

więcej

Daniel Libeskind - biografia i twórczość

Data dodania: 26/03/2008

To międzynarodowej sławy architekt i kreator miejskiego designu. Zajmuje się projektowaniem zarówno wielkich kulturowych centrów jak i i hoteli, osiedli mieszkaniowych i rezydencji.

więcej

Hala Widowiskowo - Sportowa w Krakowie

Data dodania: 18/03/2008

Prezentujemy pracę konkursową, która otrzymała drugą (równorzędną) nagrodę w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej Hali Widowiskowo - Sportowej (Kraków - Czyżyny).

więcej

Restauracja na dachu Muzeum Narodowego w Poznaniu

Data dodania: 26/02/2008

Projekt Claudio Silvestrina, architekta projektującego między innymi dla Giorgio Armani, Illy Café, Anish Kapoor, Calvin Klein oraz Cappellini.

więcej

Matecznik - Mazowsze

Data dodania: 26/02/2008

Prezentujemy wyniki konkursu na projekt Europejskiego Centrum Promocji Kultury regionalnej i Narodowej "MATECZNIK-MAZOWSZE”

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

BARCELONA SOCIAL HOUSING COMPETITION

[13/09/2017]

Barcelona is going through a moment of housing emergency where 40% of the purchases of flats are made only to invest and the increase of tourist apartments exponentially increases the price of rent... więcej

TERRACE FOR THE ACROPOLIS COMPETITION

[13/09/2017]

It proposes to design the space called THE TERRACE OF THE ACRÓPOLIS which is to be built not far from the ancient temples to offer a privileged archeological point of view. więcej

Re: Chwilówka "na firm...

[23/09/2017]

Większość chwilówek online z faraon24 przewidziana jest dla zarówno osób fizycznych jak i firm. Nie trzeba podawać, że prowadzi się działalność gospodarczom chyba, że w oświadczeniu o dochodach. Ta... więcej

Re: Stylowe biuro

[22/09/2017]

Franma najlepiej jest samodzielnie prowadzić rozliczenia firmowe. Zerknij na narzędzia https://wfirma.pl/ - możesz teraz testować je za darmo. Przekonasz się, że to nic trudnego więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×