Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Polska i Świat

Centrum Absolwentów w Londynie

Data dodania: 31/03/2008

Budynek promuje wyższe wykształcenie, umożliwiając dalszy rozwój kadrze jak i absolwentom uczelni. Wspomaga także i umożliwia współpracę pomiędzy uniwersytetami na poziomie podyplomowym.

więcej

Apartamentowiec Złota 44

Data dodania: 01/04/2008

Złota 44 reprezentuje nowy kierunek w wysokościowym budownictwie mieszkaniowym w Polsce i zarazem kreuje wyjątkową panoramę Warszawy.

więcej

"Odblaski" nad Zatoką Keppel w Singapurze

Data dodania: 02/04/2008

Reflections at Keppel Bay, zaprojektowane dla Singapuru są całkowicie nowym wyrażeniem życia w wysokościowcach i zarazem w niskich apartamentach w tropikalnym klimacie.

więcej

Twórczy Ośrodek Mediowy w Hong Kongu

Data dodania: 02/04/2008

Zaprojektowany dla Uniwersytetu w Hongkongu, jest obiektem, który umożliwia Uniwersytetowi stanie się uczelnią numer jeden Azji.

więcej

Studio Weil (Mallorca w Hiszpanii)

Data dodania: 03/04/2008

Studio Weil jest pracownią rzeźby i malarstwa.

więcej

Memory Foundations

Data dodania: 05/04/2008

Projekt pracowni Daniela Libeskinda, w lutym 2003 roku został wybrany jako najlepsza propozycja zagospodarowania terenu po World Trade Center.

więcej

Military History Museum

Data dodania: 05/04/2008

Głównym tematem Military History Museum są ludzie którzy przeżyli wojnę ludzie różnych epok i pokoeń. Studio Daniela Libskinda współpracuje z SIB Staatsbetrieb Saechsisches Immobilien und Baumanagement. Zakończenie projektu planowane jest na 2009 rok.

więcej

Royal Ontario Museum

Data dodania: 07/04/2008

Projekt Royal Ontario Museum polegał na stworzeniu dziesięciu nowych galerii w istniejącym historycznym budynku i rozbudowaniu muzeum o Michael Lee-Chin Crystal.

więcej

Powrót do kategorii: Architektura

Newsletter

facebook

Aktualności

KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ MOSTU PIESZO–ROWEROWEGO PRZEZ WISŁĘ (COMPETITION FOR AN ARCHITECTURAL CONCEPT OF A PEDESTRIAN AND CYCLIST BRIDGE OVER THE VISTULA RIVER)

[08/01/2017]

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pod względem architektonicznym, wizualnym, użytkowym, komunikacyjnym i ekonomicznym koncepcji architektonicznej mostu pieszo-rowerowego./The aim of the com... więcej

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji przebudowy schodów terenowych wraz z otoczeniem pomiędzy ulicą Kalwaryjską i ulicą Zamoyskiego stanowiących przedłużenie ulicy Śliskiej w Krakowie.

[08/01/2017]

W zakresie realizacyjnym konkursu, zamawiający spodziewa się uzyskania najlepszych rozwiązań pod względem urbanistycznym, architektonicznym i funkcjonalnym oraz optymalnych rozwiązań materiałowych,... więcej

Re: Jakie płytki do ła...

[19/01/2017]

Jesli poszukujecie plytek w hurtowych ilosciach, albo po prostu chcecie zamowic wieksza partie, to moze warto zapytac w http://www.heban.net/dystrybucja-hurtownia/kontakty-specjalistyczne Dzieki te... więcej

Re: Izolacja termiczna...

[19/01/2017]

Mi też fachowcy mówili że najważniejsze jest to żeby dom oddychał bo jak nie to na pewno będą grzyby. Oczywiście każdy krok - ocieplanie poddasza, podłogi czy stropu jest ważne i wszędzie warto zas... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×