Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Powrót do listy tematów

Aura-instalacje

Czwartek 14 Wrzesień 2017, 10:53:25

Projekty instalacje sanitarne - propozycja współpracy

Wykonujemy projekty instalacji dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, powierzchni handlowych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych oraz robót liniowych w postaci sieci czy przyłączy sanitarnych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży co zapewni Państwu spokój i pewność fachowego wykonania zadania. Możliwe jest także uzyskanie dokładnego kosztorysu, dzięki czemu inwestor może poznać całkowite koszty inwestycji. Zapewniamy rozwiązania precyzyjnie dobrane do potrzeb użytkownika, wydajne oraz ekonomiczne.

Od 1991 roku świadczymy kompleks usług, przede wszystkim projektowych, obejmujących szeroki zakres działań związanych z instalacjami sanitarnymi. Zajmujemy się także nadzorami nad prowadzonymi inwestycjami.

Podejmujemy się projektowanie każdego typu instalacji opierając się na zarówno tradycyjnych jak i nowatorskich rozwiązaniach.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby sprostać oczekiwania klienta oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi.

Oferujemy klientom szereg udogodnień, krótkie terminy realizacji zleceń i projektów oraz konkurencyjne ceny. Doradzamy także w zakresie ograniczenia zużycia energii oraz kosztów eksploatacji budynków.

Służymy pomocą w występowaniu o warunki techniczne podłączenia do sieci, prowadzimy sprawy w urzędach w celu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę oraz inne sprawy formalno-prawne.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

www.aura-instalacje.pl

Newsletter

facebook

Aktualności

MILICKI RYNEK JAKO BEZPIECZNE CENTRUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE

[30/10/2017]

Otwarty konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej. więcej

The Unbelievable Challenge 2017 is here

[30/10/2017]

The Unbelievable Challenge architectural ideas competition for architect and design students as well as young professionals in these fields. The Unbelievable Challenge introduced the Finnish Mr. Sa... więcej

Re: Jaka kawa do biura

[23/11/2017]

co myślicie o tym wpisie ? http://400miast.pl/relacje-szefem-korporacjach/ jakie są Wasze relacje z bosami? :D więcej

Re: Udrażnianie kanali...

[22/11/2017]

Myślę, że nie warto zaopatrywać się w specjalne przyrządy do udrażniania kanalizacji, gdyż zatyka się ona stosunkowo rzadko. Lepiej raz na jakiś czas wezwać specjalistów i im to zlecić. Jedną z fir... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×