Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Powrót do listy tematów

cezaryy90

Wtorek 01 Listopad 2016, 12:42:56

W co obecnie warto inwestować?

W co waszym zdaniem obecnie opłaca się inwestować? - szczególnie mniejsze sumy pieniędzy.

jozio477

Środa 02 Listopad 2016, 13:45:27

Re: W co obecnie warto inwestować?

Zależy o jakiej sumie pieniędzy mówisz. Dla jednego 10, a dla drugiego 100 tysięcy to mała suma pieniędzy. Ja uważam, że lepszej inwestycji niż inwestycja z nieruchomości nie ma, gdyż zawsze nam się ona zwraca. Sam wziąłem kredyt na mieszkanie i teraz pieniądze z wynajmu idą na spłatę kredytu, a za kilkanaście lat mieszkanie będzie moje. Jeżeli jednak chodzi o zakup warto wcześniej sprawdzić wartość nieruchomości za pomocą https://urban.one/wycena-u1 . Dzięki temu można zmniejszyć trochę cenę, jeżeli jest ona większa niż cena rynkowa posługując się taką profesjonalną wyceną.

rebeeka091

Czwartek 03 Listopad 2016, 09:35:13

Re: W co obecnie warto inwestować?

Dla większości osób niewielkie środki oznaczają kilka/kilkanaście tyś. - takie pieniądze można zainwestować np. w akcje, obligacje korporacyjne, waluty lub opcje binarne. Ja proponuję opcje binarne - można w nie inwestować przez internet (na https://exbino.com/pl/ mają dobrą platformę), zyski są całkiem dobre, a przy dobrej strategii i odpowiedniej wiedzy ryzyko jest niewielkie.

Tymoteusz1

Poniedziałek 21 Sierpień 2017, 12:17:06

Re: W co obecnie warto inwestować?

Dzisiaj najprościej można zarobić przez internet. Przeciez każdy z nas funkcjonuje w sieci. W związku z tym można przy okazji zacząć promować odpowiednie programy partnerskie z http://mylead.pl/ i zacząć na tym zarabiać dodatkowe, a w przyszłości konkretne pieniądze. Sam z tego korzystam i jestem bardzo zadowolony.

Roman77

Niedziela 03 Wrzesień 2017, 20:51:14

Re: W co obecnie warto inwestować?

Zasadnicze pytanie, czy posiadacie odpowiednią wiedzę do takich inwestycji. Większość ludzi nie ma zielonego pojęcia o inwestowaniu, dlatego zazwyczaj tracą. Przed podjęciem jakiegokolwiek ryzyka, warto zawsze przejść takie kursy jak http://www.mpac-forex.com/szkolenia-inwestycyjne/ Dzięki temu bedziecie w stanie rozsądnie wybierać inwestycje.

htmlcolor

Poniedziałek 04 Wrzesień 2017, 02:37:01

Re: W co obecnie warto inwestować?

Yes, the article I was looking for. Your article gives me another approach on the subject. I hope to read more articles from you.
http://htmlcolorspicker.com

Ania99

Czwartek 07 Wrzesień 2017, 09:27:45

Re: W co obecnie warto inwestować?

Ja jestem zdania, że o biznes trzeba dbać i stale w niego inwestować aby przynosił korzyści. Warto pomyśleć o skorzystaniu z usług firmy, która oferuje nam profesjonalne sprzęty. Takim producentem urządzeń do karoboksyterapii jest http://medikapoland.com/carboxytherapy/ Warto się zapoznać z jego ofertą.

golot11

Czwartek 14 Wrzesień 2017, 08:47:05

Re: W co obecnie warto inwestować?

Ja uważam, że niezależnie od koniunktury gospodarczej warto inwestować zawsze w mieszkania,. Nieruchomości są popularne zawsze, nawet gdy jest bessa. Ja na przykład jakiś temu kupiłem mieszkanie pod wynajem w Gdańsku. Na Morenie, na stosunkowo nowym osiedlu, naprawdę fajna sprawa.Teraz mam regularny dochód z opłat lokatorów, a kto wie, może w przyszłości przekażę swoje mieszkanie córce. Przynajmniej będzie miała lepszy start w dorosłość.

junmun

Wtorek 10 Październik 2017, 08:43:39

Re: W co obecnie warto inwestować?

I was extremely pleased to find this web site. I wanted to thank you for ones time just for this fantastic read!!
http://happywheels3demo.com

Newsletter

facebook

Aktualności

MILICKI RYNEK JAKO BEZPIECZNE CENTRUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE

[30/10/2017]

Otwarty konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej. więcej

The Unbelievable Challenge 2017 is here

[30/10/2017]

The Unbelievable Challenge architectural ideas competition for architect and design students as well as young professionals in these fields. The Unbelievable Challenge introduced the Finnish Mr. Sa... więcej

Re: Jaka kawa do biura

[23/11/2017]

co myślicie o tym wpisie ? http://400miast.pl/relacje-szefem-korporacjach/ jakie są Wasze relacje z bosami? :D więcej

Re: Udrażnianie kanali...

[22/11/2017]

Myślę, że nie warto zaopatrywać się w specjalne przyrządy do udrażniania kanalizacji, gdyż zatyka się ona stosunkowo rzadko. Lepiej raz na jakiś czas wezwać specjalistów i im to zlecić. Jedną z fir... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×