Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Powrót do listy tematów

Korolis

Piątek 03 Luty 2017, 18:20:23

Budowanie hali

Jest kilka konkretnych firm w naszym kraju które zajmują się stawianiem takich konstrukcji. Trochę orientowałem sie na tym rynku i wiem że hale stalowe z poznania sa bardzo solidnie stawiane. Tam działa firma amwin http://www.amwin.pl/. Wiem że posiadają spore doświadczenie.

Boels

Wtorek 07 Luty 2017, 10:23:53

Re: Budowanie hali

Przy dużych inwestycjach warto też wspierać się zapleczem sprzętowym dostępnym od ręki.
Jeśli braknie na placu budowy koparki czy wywrotki, opóźnienie może wiązać się z dużymi kosztami, dlatego dobrze mieć pod ręką ofertę wynajmu sprzętu i otwarty rachunek żeby móc szybko z niego skorzystać.

Sprzęt i narzędzia w Polsce wynajmuje m.in. Boels - https://www.boels.pl - warto sprawdzić ich ceny i zasady wynajmu jeszcze przed rozpoczęciem budowy!

Ajlar

Wtorek 07 Luty 2017, 12:43:36

Re: Budowanie hali

A jeszcze podrzuce ciekawostke - wynajem hali namiotowych: http://www.halenamiotoweuzywane.pl/ Nie zawsze potrzebna jest trwala hala, budowana przez dlugi okres czasu oraz za grube pieniadze. W niektorych przypadkach - taka hala namiotowa (oczywiscie wzmocniona) - jest o wiele lepszym i tanszym rozwiazaniem.

Albercik

Niedziela 26 Luty 2017, 20:03:11

Re: Budowanie hali

No nie wiem.. te namiotowe nie wydają się tak solidne jak hale stalowe. Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe, które będą stabilne i na lata, to dużo dobrego słyszalem o http://metalservice.info.pl/. Co prawda to Kraków, ale wiadomo, że stamtąd wszędzie blisko, hehe. Ogólnie to wszystko co istotne jeśli chodzi o wykonawstwo konstrukcji stalowych tam robią.

monster_yell

Środa 08 Marzec 2017, 12:32:57

Re: Budowanie hali

Ja polecam firmę remontową w Warszawie drabinka http://drabinka.pl
Korzystałem z ich usług przy okazji remontu salonu i polecam!

stobejczyk

Sobota 11 Marzec 2017, 00:42:28

Re: Budowanie hali

Moim zdaniem przy budowie hali ważne są kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i realizacji obiektów o konstrukcji stalowej. Budowanie hali produkcyjnej, magazynowej, logistycznej, handlowej, stacji obsługi samochodów, sportowej, przechowalni oraz sortowni owoców i warzyw... powinna zrobić jedna firma od projektu od projektu do oddania gotowej hali do użytku, tak jak robi to Solid Hale Stalowe http://solidhale.pl

elabarbara

Niedziela 07 Maj 2017, 11:47:24

Re: Budowanie hali

Ważnym elementem jest również oświetlenie. Musimy pamiętać że oświetlenie stanowiska pracy w odpowiedni sposób znacznie zwiększa wydajność działań pracowników. Dlatego ja szukam firmy i chyba znalazłam bo oferują kompleksowe projekty wraz z montażem w biurach,magazynach,halach produkcyjnych itd. http://ledlike.pl/oswietlenie-biurowe/ i przedyskutuję jeszcze z mężem ale ja jestem na tak i chyba skorzystam z ich usług.

Roman77

Czwartek 29 Czerwiec 2017, 09:14:15

Re: Budowanie hali

Budowa hali to poważna inwestycja. Warto już wcześniej zadbać o to, by mieć wynajęty odpowiedni sprzęt. W ten sposób sprawicie, że budowa przebiegnie sprawnie i bez niespodzianek. Jeśli chodzi o konkretną firmę, to na pewno powinniście zajrzeć do http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow Macie u nich pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z założeniami, bo to rodzinna firma.

Morwa

Środa 27 Wrzesień 2017, 07:54:09

Re: Budowanie hali

Taki duży obiekt wymaga specjalnych zabezpieczeń np przed gromadzeniem się wody. Przecież nikt nie chce żeby zalało mu produkcje czy magazyn bo to ogromna strata pieniędzy. Aby uchronić się przed takimi wypadkami warto zainwestować w odwodnienia liniowe. Projekt i wykonanie można zlecić firmie Hauraton http://www.hauraton.com/pl/ - są specjalistami w tej kwestii.

paweu85

Piątek 29 Wrzesień 2017, 09:50:46

Re: Budowanie hali

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy która wykona dla was projekt hali a później realizację to warto wybrać paru kandydatów i z nich najlepszą opcję. Osobiście polecam poszukać po portfoliach i realizacjach i wybrać najlepszą pod wasze wymogi. Osobiście kiedyś słyszałem o firmie Polsko-Holenderskiej, mowa tutaj o CoBouw która specjalizuje się w realizacji hal stalowych. Możecie zajrzeć na ich portal, http://cobouw.pl/ ostatnie realizację, zobaczyć kadrę i projekty które wykonali. Widziałem że w Polsce w Warszawie wykonali parę rewelacyjnych projektów, ogólnie około 173 wykonanych stalowych obiektów przemysłowych, w tym hal magazynowych, produkcyjnych, logistycznych, handlowych, chłodni i mroźni. Doświadczona firma z bardzo profesjonalną kadrą.

Genris

Piątek 06 Październik 2017, 06:54:06

Re: Budowanie hali

Jeśli hala będzie stalowa to przydałoby się ją galwanizować żeby była odporna na wszelkie warunki. Tutaj jest firma, która się czymś takim zajmuje: http://www.tegal.pl/
Myślę, że warto się zainteresować tematem.

Erioss

Wtorek 10 Październik 2017, 11:46:11

Re: Budowanie hali

Nie można zapomnieć również o firmie, która zajmie się zbieraniem odpadów i gruzu. Ja mogę polecić taką: http://gruz-serv.pl/ korzystałem z ich usług już wiele razy i jestem naprawdę zadowolony.

Newsletter

facebook

Aktualności

MILICKI RYNEK JAKO BEZPIECZNE CENTRUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE

[30/10/2017]

Otwarty konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej. więcej

The Unbelievable Challenge 2017 is here

[30/10/2017]

The Unbelievable Challenge architectural ideas competition for architect and design students as well as young professionals in these fields. The Unbelievable Challenge introduced the Finnish Mr. Sa... więcej

Re: Jaka kawa do biura

[23/11/2017]

co myślicie o tym wpisie ? http://400miast.pl/relacje-szefem-korporacjach/ jakie są Wasze relacje z bosami? :D więcej

Re: Udrażnianie kanali...

[22/11/2017]

Myślę, że nie warto zaopatrywać się w specjalne przyrządy do udrażniania kanalizacji, gdyż zatyka się ona stosunkowo rzadko. Lepiej raz na jakiś czas wezwać specjalistów i im to zlecić. Jedną z fir... więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×