W tym roku niemożliwe jest tradycyjne spotkanie uczestników i uczestniczek IN OUTu z publicznością. W związku z tym zaprosiliśmy wszystkie artystki i artystów zakwalifikowanych do konkursu na spotkania online, podczas których zaprezentują swoją twórczość i siebie. Zapraszamy również do udziału w dyskusjach, rozmowach i innych wydarzeniach towarzyszących tegorocznej edycji festiwalu, która odbywa się pod hasłem „Architektura / obraz ruchomy”.
FB event: 14 IN OUT Festival - architecture/moving image
Opisy wszystkich filmów oraz biogramy artystów, jurorów i gości znajdują się na stronie www.laznia.pl.
Artyści i artystki: Karolina Balcer, Zuza Banasińska, Pamela Breda, Om Bori, Daniel Burkhardt, Laure Catugier, Aurèle Ferrier, Laura Grudniewska, Hanna Kaszewska, Anne Linke, Davi Mello, Iwona Ogrodzka, Elizaveta Ostapenko, Jesus Maria Palacios, Deborah Perrotta, Mauricio Sanhueza, Jakub Słabek, Katja Verheul, Ewelina Węgiel, Piotr Wyrzykowski, Karolina Zaborska, Daniel Zagórski.
Kuratorka: Jolanta Woszczenko
Wszystkie filmy dostępne są w języku polskim i angielskim.
HARMONOGRAM FESTIWALU:
12 grudnia 2020
- 12.00-21.00 Przegląd filmów BLOK 1 / fb, yt i strona internetowa
Karolina, Balcer, Iwona Ogrodzka, The place which could become
Pamela Breda, The Unforeseen
Aurèle Ferrier, Transitions
Jakub Słabek, Sceny Architekturalne Daniel Zagórski, Deszczowe divertimento
- 12.00-21.00 Przegląd filmów numer BLOK 2 / fb, yt i strona internetowa
Om Bori, Berlin Zoo Station Simulacrum
Karolina Zaborska, Obliczenia rytmu czasoprzestrzennego. Miasto
Laure Catugier, Blank
Piotr Wyrzykowski, Manhunt 2.0 Daniel Burkhardt, Semiotics of the City
- 13.00 Oficjalne otwarcie Festiwalu IN OUT / Pecha Kucha / fb LIVE
15.00 Kiedy patrzę na swoje życie z perspektywy ptaka / Joanna Rajkowska w rozmowie z Emilią Orzechowską / fb
17.00 Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 1 „Architektura jest tutaj, gdzie są ludzie?” / prowadzenie: Piotr Czyż i Iga Perzyna / fb
18.30 Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 2 „Architektura jako medium?” / prowadzenie: Barbara Szczepańska z Muzeum Architektury we Wrocławiu / fb
20:00 „Architectural Uncanny” — performans online Piotra Urbańca / fb 13 grudnia 2020
- 12-21.00 Przegląd filmów BLOK 3 / fb, yt i strona internetowa
Elizaveta Ostapenko, AU! AU! SHARK SOMETHING IS VERY HEAVY
Katja Verheul, Maiden
Ewelina Węgiel, Willa Rożnowskich
Laura Grudniewska, Tears On My Pillow Jesus Maria Palacios, Labo
- 12-21.00 Przegląd filmów BLOK 4 / fb, yt i strona internetowa
Zuza Banasinska, Living and Studying Together
Deborah Perrotta, Um filme em dois atos ( A film in two acts)
Hanna Kaszewska, Pozdrowienia z Atlantydy
Mauricio Sanhueza, La Casa Anne Linke, PIGEONS AND ARCHITECTURE
- 15.00 Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 3 „Architektura jako nośnik pamięci?” / Prowadzenie: Helena Szewiola z antyRAMY / fb
- 16.30 Tanin Torabi w rozmowie z Ulą Zerek / fb
- 18.00 Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 4 "Pasaże" / Prowadzenie: Helena Szewiola z antyRAMY / fb
- 20.00 Ogłoszenie wyników konkursu i prezentacja nagrodzonych prac / koncert Marsija (Loco Star) / fb
Zapaszamy!
|
14 IN OUT FESTIWAL 2020 ARCHITECTURE / MOVING IMAGE
This year, sadly, the face to face meeting of the participants of IN OUT Festival and the audience is impossible. Therefore, we have invited all the artists qualified for the final competition to online meetings, during which they will present their work and themselves. We also invite you to participate in online discussions, talks and other events accompanying this year's edition of the festival.
FB event: 14 IN OUT Festival - architecture/moving image
Descriptions of all films and bios of artists, jurors and guests can be found on our website www.laznia.pl.
Artists: Karolina Balcer, Zuza Banasińska, Pamela Breda, Om Bori, Daniel Burkhardt, Laure Catugier, Aurèle Ferrier, Laura Grudniewska, Hanna Kaszewska, Anne Linke, Davi Mello, Iwona Ogrodzka, Elizaveta Ostapenko, Jesus Maria Palacios, Deborah Perrotta, Mauricio Sanhueza, Jakub Słabek, Katja Verheul, Ewelina Węgiel, Piotr Wyrzykowski, Karolina Zaborska, Daniel Zagórski.
Curator: Jolanta Woszczenko
All films are available with Polish and English subtitles.
FESTIVAL SCHEDULE:
12 December 2020
- 12.00-21.00 CET Review of competition films PART 1 / fb, yt and website
Karolina, Balcer, Iwona Ogrodzka, The place which could become
Pamela Breda, The Unforeseen
Aurèle Ferrier, Transitions
Jakub Słabek, Architectural Scenes Daniel Zagórski, Rainy divertimento
- 12.00-21.00 CET Review of competition films PART 2 / fb, yt and website
Om Bori, Berlin Zoo Station Simulacrum
Karolina Zaborska, Calculations of the space-time rhytm. City
Laure Catugier, Blank
Piotr Wyrzykowski, Manhunt 2.0 Daniel Burkhardt, Semiotics of the City
- 13.00 CET Official opening of the festival / Pecha Kucha / fb LIVE
15.00 CET When I look at my life from a bird's perspective / Joanna Rajkowska in conversation with Emilia Orzechowska / fb
17.00 CET Discussion with the artists of PART 1 „Architecture is here, where are the people?" / hosted by Piotr Czyż and Iga Perzyna / fb
18.30 CET Discussion with the artists of PART 2 „Architecture as a medium?” / hosted by Barbara Szczepańska from Museum of Architecture in Wrocław / fb
20:00 CET "Architectural Uncanny" — online performance by Piotr Urbaniec / fb 13 December 2020
- 12-21.00 CET Review of competition films PART 3 / fb, yt and website
Elizaveta Ostapenko, AU! AU! SHARK SOMETHING IS VERY HEAVY
Katja Verheul, Maiden
Ewelina Węgiel, Willa Rożnowskich
Laura Grudniewska, Tears On My Pillow Jesus Maria Palacios, Labo
- 12-21.00 CET Review of competition films PART 4 / fb, yt and website
Zuza Banasinska, Living and Studying Together
Deborah Perrotta, Um filme em dois atos ( A film in two acts)
Hanna Kaszewska, Greetings from Atlantis
Mauricio Sanhueza, La Casa Anne Linke, PIGEONS AND ARCHITECTURE
- 15.00 CET Discussion with the artists of PART 3 „Architecture as a memory carrier?” / hosted by Helena Szewiola (antyRAMA) / fb
- 16.30 CET Tanin Torabi w rozmowie z Ulą Zerek / fb
- 18.00 CET Discussion with the artists of PART 4 "Passages" / hosted by Helena Szewiola (antyRAMA) / fb
- 20.00 CET Announcement of the competition results and presentation of the awarded works / concert: Marsija (Loco Star) / fb
See you!
|