Powrót do listy tematów
Czwartek 30 Styczeń 2020, 11:34:01

Jakie drzwi do domu zamówić

Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich drzwi do domu. Biorę pod uwagę
drewniane
metalowe
Jakie będą najlepsze Waszym zdaniem?
Czwartek 30 Styczeń 2020, 12:56:36

Re: Jakie drzwi do domu zamówić

Zastanawialiśmy się równeiż jednak postawiliśmy na metalowe. Metalowe drzwi zewnętrzne najczęściej wykonuje się ze stali ocynkowanej, która jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne. Często też konstrukcja skrzydła drzwiowego oparta jest na dwuwarstwowych ramiakach drewnianych. Metalowe drzwi są bardziej odporne na słońce ( mamy drzwi od południa tak wiec postanowiliśmy nie ryzykować z drzwiami drewnianymi)
Jeśli zastanawiasz się nad firma, mogę polecić Ci tutaj Ekoplast:
https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu/ - moim zdaniem spośród aktualnych firm oferujących drzwi, mają najciekawsze wzory.
Wtorek 17 Marzec 2020, 15:50:32

Re: Jakie drzwi do domu zamówić

Moim zdaniem najlepiej wyglądają drzwi drewniane. Ja niedawno zamawiałem drzwi drewniane w Białymstoku z zakładu stolarskiego https://czapliccy.eu/ Są bardzo ładne i solidnie wykonane. Idealne dla ludzi, którzy tak jak ja zwracają uwagę na każdy szczegół.
Sobota 21 Marzec 2020, 23:11:09

Re: Jakie drzwi do domu zamówić

Kolega z pracy zamawiał w Aluhaus i zadowolony był. Wymieniali w zeszłe wakacje. Byliśmy u nich od tego czasu dwa razy i nie ukrywam, że bardzo podobają mi się ich drzwi, widać są takie porządne i szczelne. Po tej sytuacji z koronawirusem też chcemy zamówić w Aluhaus drzwi ale czekam aż się sytuacja ustabilizuje.
Środa 01 Lipiec 2020, 13:44:35

Re: Jakie drzwi do domu zamówić

Od siebie dorzucam rownież namiary na firmę Kapica:
https://www.kapica.pl/ - jest to obecnie jeden z lepszych producentów drzwi w Polsce. Specjalizuje się w montażu okien oraz drzwi prywatnie jak rownież w powazniejszych instytucjach.

Ze swojej strony polecam szczególnie ich okna.Dobra jakosć w stosunku do ceny, ciepłe profile, porządna przenikalność ciepła i co najważniejsze dobry montaż. W ostatnim czasie polecany jest ciepły montaż okien, który rowniez mogę zarekomendować. Nie jest to dużo wyższy koszt a na pewno zwróci się w kosztach ogrzewania domu.
Środa 15 Lipiec 2020, 14:49:29

Re: Jakie drzwi do domu zamówić

A może drzwi z pcv? Np. takie jak tutaj: https://eurocolor.com.pl/drzwi_wejsciowe. W porównaniu z drewnianymi będą zapewne tańsze (tak jest z oknami), mają dobre parametry termoizolacyjne i właściwości dźwiękoszczelne. Są odporne na czynniki atmosferyczne i łatwe do czyszczenia. Mnie się podoba również oferta kolorystyczna, eurocolor ma bardzo ładne modele drzwi z przeszkleniami.

Architektura

Seddülbahir Fortress by KOOP Architects _ AOMTD (Arzu Ozsavasci Architecture) © Egemen Karakaya
Finałowa lista zawiera nowe ukończone budynki i projekty architektury krajobrazu, a także najbard...
Lipiec 22, 2024
Kamienica na Emilii Plater w Warszawie | projekt:pracownia loesch+partnerzy
Autorem projektu jest pracownia loesch+partnerzy. Konrad Loesch, będący partnerem pracowni znalaz...
Lipiec 15, 2024

Konkursy

Participants are invited to submit innovative adaptive-reuse projects focused on the “Youth Union Summer Retreat” building in Ohrid, working on the recovery of this modern heritage left unused for...
Lipiec 22, 2024
Throughout history, designers have employed drawings as a fundamental tool for the communication of ideas and visions. Drawings were used as a means of rendering abstract concepts and engaging the...
Lipiec 18, 2024

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 24.01.2024 rOBWIESZCZENIE MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 24 stycznia 2024 r.w spra...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Aluprof startuje z kolejną edycją swojego głośnego projektu Future Builders. To wyjątkowa przestr...
Lipiec 15, 2024
Fot. Agnieszka Kowalska
Fundacja Bęc Zmiana zaprasza na warsztaty architektoniczne wzmacniające kompetencje mieszkanek i...
Czerwiec 25, 2024