OZE

25 Czerwiec 2023

Panele fotowoltaiczne FIT VOLT od SOLROOF

Miasto: Kraków
Firma: BP2

Jak uchronić swoją inwestycję fotowoltaiczną przed awariami, niską wydajnością i żywotnością? Wybieraj produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów!

➡ STAL XCARB: Zintegrowane panele fotowoltaiczne FIT VOLT wykonywane są z niskoemisyjnej stali XCarb od naszego strategicznego dostawcy -ArcelorMittal Construction Polska.  Materiał ten związany jest z globalnym programem innowacji, którego celem jest uzyskanie neutralnej węglowo stali do roku 2050.

➡ OGNIWA: Przypadające na każdy panel FIT VOLT monokrystaliczne zintegrowane ogniwa fotowoltaiczne half-cut, charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi. Zapewniają sprawność działania paneli na poziomie 22% oraz 175 Watów mocy znamionowej.

➡ SZKŁO HARTOWANE: Wierzchnią powłoką panelu FIT VOLT jest szkło hartowane, które zostało przetestowane na działanie uderzeń kuli gradowej o średnicy 25 mm, która porusza się z prędkością 90 km/h. Tym samym, panele FIT VOLT spełniają wymogi europejskie i zapewniają bezpieczeństwo oraz trwałość paneli również dla polskich warunków klimatycznych.

https://solroof.eu/kontakt/

panele fotowoltaiczne SOLROOF

Budynki zrównoważone

Drewniana siedziba Nadleśnictwa Oleśnica Śląska
W podwrocławskiej Oleśnicy powstał nowoczesny budynek biurowy przygotowany dla Lasów Państwowych....
Lipiec 31, 2023
Detal fasady - donice betonowe zbrojone włóknem szklanym | zdj.: SAVA
Propozycja SAVA jest nowoczesną interpretacją tropikalnej architektury, która starannie uwzględni...
Czerwiec 29, 2023

Materiały budowlane

Jak uchronić swoją inwestycję fotowoltaiczną przed awariami, niską wydajnością i żywotnością? Wy...
Czerwiec 25, 2023
    Okna INNOVIEW powstały z połączenia drewna i aluminium. Z kompozycji materiał...
Maj 20, 2023

Konkursy

Adaptacja terenu dawnego zespołu Pałacu Potockich w Iwano-Frankiwsku na otwartą przestrzeń publiczną z możliwością dowolnego wyboru funkcji i zachowaniem istniejącej, historycznie ukształtowanej st...
Wrzesień 4, 2023
żródło: kcynia.pl
Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez uczestników konkursu – zgodnie z warunkami Regulaminu konkursu – twórczej pracy projektowej polegającej na opracowaniu koncepcji rewitalizacji budynku po m...
Wrzesień 4, 2023