Powrót do listy tematów
Niedziela 27 Sierpień 2017, 13:22:31

własny biznes

Gdy zaczynamy budować swoją firmę, wiele czynników wpływa na to, czy nam się uda. Ważny jest biznesplan czy właściwa analiza rynku. Warto korzystać z pomocy firm takich jak http://connectionsky.com/ którzy mogą na bieżąco analizować skuteczność naszych działań w sieci. Dzięki temu szybciej i lepiej trafimy do potencjalnych klientów.
Środa 30 Sierpień 2017, 22:17:20

Re: własny biznes

Zanim zaczniemy analizę warto stworzyć własną stronę. Może nam w tym pomóc na przykład http://www.webmi.pl. Dzięki stronie będziemy mogli stworzyć odpowiednią treść, która może pomóc w promowaniu biznesu.
Piątek 01 Wrzesień 2017, 08:26:17

Re: własny biznes

W zależności od tego, jaki jest to biznes trzeba również pomyśleć o najlepszych rozwiązaniach z zakresu technologii, które ułatwią pracę i podniosą jej jakość. Gdy potrzebne jest uzdatnianie wody, lepiej zdać się odpowiednie urządzenia http://www.bpserchem.pl/oferta/urzadzenia/ a także pamiętać o tym, że w przemyśle i nie tylko przemyśle, kwestia obiegu wody jest bardzo istotna i nie powinno się tego lekceważyć.
Niedziela 03 Wrzesień 2017, 18:51:27

Re: własny biznes

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której wiodące firmy nie inwestują w rozwój. Przecież to absurd. Dobrze widać to na przykładach firm transportowych, które inwestują w takie programy jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/ do zarządzania swoją flotą. Dzięki temu można dobrze zoptymalizować zużycie paliwa i obniżyć inne koszty.
Czwartek 07 Wrzesień 2017, 10:07:15

Re: własny biznes

Warto założyć własny biznes, choćby klinikę medycyny estetycznej. Moja kuzynka taką ma i żyje się jej bardzo dobrze. Jakby ktoś szukał sprzętu medycznego to polecam urządzenia do karboksyterapii http://medikapoland.com/carboxytherapy/
Wtorek 26 Wrzesień 2017, 01:09:47

Re: własny biznes

Decydując się na otwarcie własnej firmy trzeba być gotowym na zmierzenie się z szeregiem wielu wyzwań.O ile samo otwarcie firmy jest już ogromnym przedsięwzięciem, to późniejsza reklama i promocja jest chyba jeszcze trudniejsza. W dzisiejszych czasach króluje idea, że jedyna skuteczna forma reklamy, to marketing internetowy o czym możemy poczytać więcej tutaj https://inbmarketing.pl/marketing-internetowy-oczami-ekspertow/ i odnieść się opinii ekspertów.
Środa 27 Wrzesień 2017, 17:24:27

Re: własny biznes

Własny biznes to fajna sprawa bo lepiej pracować na własny rachunek niz u kogoś na etacie. Ale prowadzenie firmy wymaga dużo dyscypliny no i wytrwałości. Ja swoja przygodę z biznesem zaczynałam jako mała dwuosobowa firma. Teraz mam duzy zautomatyzowany zakład produkcyjny. W ostatnim czasie włożyłam sporo pieniędzy w zakup nowych elementów na linie produkcyjna takich jak silniki serwo czy manipulatory http://www.manipulatory.eu/ ale było warto, bo to zdecydowanie zwiększyło wydajność produkcji i pomnozyło zyski.
Piątek 29 Wrzesień 2017, 14:56:59

Re: własny biznes

Działa, działa. Wielkie sieci już od dawna z tego korzystają. Jeśli prowadzicie własną firmę czy sklep, to powinniście pomyśleć o skorzystaniu z Aromaemka, gdzie wykorzystywane są odpowiednie zapachy rozpylane w sklepie do utrzymania klienta. Zajrzyjcie do http://aromaemka.pl/aromamarketing-marketing-zapachowy/ i sami sie o tym przekonajcie.
Sobota 30 Wrzesień 2017, 15:30:52

Re: własny biznes

Ja się zastanawiam nad tym aby otworzyć jakąś firmę remontowo budowlaną. Z tym, że przede wszystkim ja znam się na spawaniu i musiałbym znaleźć osoby do innych prac. Myślicie, że to dobry pomysł na biznes? A przy okazji, ostatnio mignęło mi coś takiego jak [url=http://aciro.pl/speedglas-9100v-przylbica-spawalnicza.html]przyłbica speedglas[/url] i mam do was pytanie, czy jest tu ktoś kto używa takiej do spawania? Może podpowiecie mi jak się ona spisuje i czy powinienem ją kupować?
Środa 04 Październik 2017, 12:47:30

Re: własny biznes

Świetnym pomysłem ostatnio są firmy sprzątające, np doskonałym przykładem jest ta: http://www.praniefiran.pl/ oferują czyszczenie firan, rolet itp. Z tego co wiem mają teraz wzięcie, a jeszcze lepiej będzie przed świętami, także moim zdaniem to doskonały pomysł na biznes.
Wtorek 10 Październik 2017, 10:22:13

Re: własny biznes

A ja mam pytanie do Was, moi mili forumowicze i liczę na Waszą pomoc. Czy korzystacie w swoich firmach z takich zabezpieczeń dokumentów i funduszy firmowych jak sejf, chociaż tej firmy - https://www.saffort.pl/ ? Muszę zainwestować w dodatkowe zabezpieczenie swoich papierów firmowych, a także finansów, bowiem w przeciągu niecałego pół roku w okolicy mego biura doszło do dwóch włamań. Policja prowadzi śledztwa, ale do tej pory nie udało im się nikogo wykryć. Nie będę ukrywać, że nie zrobiło to na mnie wrażenia. Poradziłem się znajomego i polecił, abym wybrał jakiś dobry sejf zabezpieczający zarówno przed dostępem osób trzecich, jak i przed wypadkami losowymi typu pożar albo zalanie. Mam mętlik w głowie , bo to jednak poważny wydatek i nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Ta firma istnieje na rynku od kilkunastu lat i z tego co wiem wyrobiła sobie dosyć mocną pozycję na rynku. Niemniej, wolę jeszcze przed zakupem Was zapytać o zdanie. Szczególnie, że miałem ostatnio kilka innych wydatków i teraz uważnie oglądam każdą złotówkę.
Wtorek 10 Październik 2017, 20:39:53

Re: własny biznes

A co z reklamą własnego biznesu? Jakie opcje są teraz najlepsze? Podobno reklama w sieci daje dobry rezultat. A co z reklamą taką jak gadżety? Ludzie lubią dostawać upominki za darmo. Weźmy na przykład takie ładnie wykonane przez Tablitek http://tablitek.pl/ grawerowane laserowo breloki. Ma coś takiego szansę przebicia?
Środa 11 Październik 2017, 09:08:35

Re: własny biznes

A wiecie, że możecie się już zapisać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Widziałam już program jest naprawdę ciekawy, zapowiada się fajna impreza.
Niedziela 15 Październik 2017, 22:17:45

Re: własny biznes

Oczywiście, że warto korzystać z pomocy! Ja sama znalazłam stronę, która oferuje doradztwo biznesowe, ale zajmuje się też takimi rzeczami jak [url=http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw]wycena przedsiębiorstw[/url]. Delegowanie zadań to teraz bardzo przydatne narzędzie i warto z tego skorzystać, by być bardziej efektywnym w tym, co się robi. happy
Czwartek 19 Październik 2017, 13:14:32

Re: własny biznes

Ostatnio widziałem dobrze prosperujący biznes jest to chłodnictwo <a href="http://chlodnictwo-degorski.pl/">Degórski</a> , zajmuje się serwisem właśnie lodówek, klimatyzacji, zamrażarek itp blunk NO i pełne ręce roboty oczywiście.
Piątek 20 Październik 2017, 13:22:26

Re: własny biznes

Tyle wskazówek, sugestii, pomysłów i rad ale czy ktokolwiek z was ma własną firmę...? W teorii wygląda to bajecznie...
Piątek 20 Październik 2017, 16:57:13

Re: własny biznes

Ja nie mam jeszcze biznesu. Ale chcę spróbować, justi. Dlatego zapisałam sie na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 i byłam na każdej jednej sesji. Udało mi się nawet poznać jedną Panią,która również niedługo zaczyna. I chyba połączymy nasze pomysły.
Sobota 21 Październik 2017, 20:08:04

Re: własny biznes

Dokładnie... Niestety rzeczywistość brutalnie weryfikuje założenia...
Poniedziałek 23 Październik 2017, 12:22:21

Re: własny biznes

Witam serdecznie! Przy otwieraniu własnego sklepu internetowego warto jest zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Moim zdaniem naprawdę przydać może się taki program jak np. ten: https://x13.pl/moduly-prestashop/faktura-lub-paragon-z-informacja-w-mailu.html - polecam sprawdzić i przetestować.
Poniedziałek 23 Październik 2017, 14:05:23

Re: własny biznes

W każdym biznesie bardzo ważna jest strona internetowa, żeby potencjalny klient miał dostęp do zapoznania się z naszą ofertą, a jak wiemy w dzisiejszych czasach większość z nas produktów i usług szuka właśnie przez internet. Często korzystając przy tym nie tylko z komputerów, ale także ze swoich smartfonów czy tabletów. Dlatego tak ważne jest, by nasza strona internetowa była dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Tutaj projektują tego typu strony www - https://like.agency/pl/ - mają duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i e-sklepów nastawionych na zwiększenie sprzedaży.

Architektura

CASA CATARINA - dom jednorodzinny (Meksyk) | autor: pracownia Taller Hector Barroso.
CASA CATARINA to dom jednorodzinny zrealizowany w Meksyku, zaprojektowany przez pracownię Taller...
Czerwiec 17, 2024
Bundanon Art Museum & Bridge - laureat RIBA International Awards for Excellence 2024
Bundanon Art Museum & Bridge łączy podziemną galerię z niezwykłym 165-metrowym „mostem” dla kolek...
Czerwiec 13, 2024

Konkursy

Poznaliśmy jurorów V edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. Najciekawsze obiekty bazujące na rozwiązaniach lidera rynku wybiorą wybitni architekci i przedstawiciele branży budowlanej.
Czerwiec 19, 2024
Kyoto Global Design Awards honors extraordinary designers from around the world. Our Jury members are diverse, independent and are responsible for selecting award-winning design projects, thus prov...
Czerwiec 17, 2024

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
&nbsp; brzmienie od 2011-08-10 &nbsp; &nbsp;Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Już 22 czerwca 2024 startuje festiwal Gdynia Design Days (GDD) pod hasłem Gdynia-Zdrój.
Czerwiec 19, 2024
The Reford Gardens International Garden Festival will present its 25th edition from June 22 to Oc...
Czerwiec 4, 2024