Powrót do listy tematów
Środa 29 Marzec 2017, 17:49:33

Budowa domu

Firma FACHMAN działająca w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie, proponuje w swojej ofercie budowę domu do 140 tys. zł. To profesjonalna firma budowlana z dużym doświadczeniem, która stawia domy od A do Z, czyli pod klucz. Warto z taką firmą nawiązać współpracę, bo oszczędzimy sobie poszukiwań fachowca z każdej dziedziny osobno.
Środa 05 Kwiecień 2017, 13:36:41

Re: Budowa domu

Przy budowie domu należy zwrócić uwagę na materiały jakie się kupuje. Zawsze wybieram artykuły sprawdzone lub polecone przez znajomych. Ostatnio zamawiałem beton z dowozem do Katowic i na szczęście nie zapłaciłem dużo, a materiały są naprawdę dobrej jakości. Dużo dobrych opinii słyszałem o tej firmie i również uważam, że trzymają wysoki poziom. [url]http://www.cemex.pl/sprzedaz.aspx[/url]
Piątek 11 Sierpień 2017, 11:12:28

Re: Budowa domu

Zastawialiście się kiedyś nad budową domu pasywnego? Ma masę zalet o których możesz poczytać na http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny. Między innymi dowiesz się dlaczego warto budować domy pasywne. A na coś przecież trzeba się zdecydowac.
Wtorek 05 Wrzesień 2017, 09:15:43

Re: Budowa domu

Zastanawiają mnie te pasywne domy. Warto inwestować w tą technologię? Nie widać za bardzo, żeby domy pasywne były popularne.
Środa 06 Wrzesień 2017, 16:57:16

Re: Budowa domu

Jeśli szukacie różnego rodzaju wskazówek dotyczących budowania domu czy projektów wewnątrz budynków to polecam album z branży budowlanej http://archiweb.pl/albumy/ gdzie możecie właśnie znaleźć mega ciekawe projekty które powinny wam przypaść do gustu !
Poniedziałek 11 Wrzesień 2017, 22:34:45

Re: Budowa domu

a w takim domu pasywnym to jakie ogrzewanie?? Pellet może być?
Czwartek 14 Wrzesień 2017, 10:38:05

Re: Budowa domu

Cóż, coraz więcej osób się buduje poza dużymi miastami, ale to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Budowa mojego domu trwała prawie trzy lata i jeszcze w międzyczasie ktoś włamał się na naszą posesję i skradł część materiałów budowlanych. Na szczęście byliśmy ubezpieczeni, więc chociaż mogliśmy liczyć na rekompensatę finansową. Teraz jesteśmy w końcu na "swoim" muszę Wam się przyznać, że nie ma lepszego uczucia.
Piątek 22 Wrzesień 2017, 13:10:20

Re: Budowa domu

Do własnego domu poza miastem fajnie jest się przenieść, ale pod warunkiem, że nie ma się dzieci w wieku szkolnym. Będą uważać, że wyprowadzka z miasta to największa krzywda jaką można im było zrobić i skutecznie zlikwidują zadowolenie z mieszkania z dala do zgiełku. No i najlepiej jak nie musisz dojeżdżać do pracy.
Elplast +
Czwartek 12 Październik 2017, 10:32:37

Re: Budowa domu

Budując dom z całą pewnością trzeba pamiętać o dobrej instalacji kanalizacyjnej. Jeżeli chodzi o rury kanalizacyjne to serdecznie polecam produkty firmy Elplast+. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony: https://elplastplus.pl/ gdzie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Pozdrawiam!
Poniedziałek 16 Październik 2017, 00:11:01

Re: Budowa domu

Podstawą jest znalezienie dobrej ekipy budowlanej, uwierzcie mi, mam w tej dziedzinie sporo doświadczeń, niestety w większości negatywnych. Zawsze remonty robili u mnie znajomi albo ich koledzy. Wychodziło różnie aczkolwiek często prace te wymagały poprawek. Bywały kłótnie, nieporozumienia. Po pewnym wyjątkowo nieudanym remoncie powiedziałem dosyć. Poszukałem fachowej firmy i od tej pory nie mam już takich problemów. Kiedy tylko potrzebuję coś zmienić lub wybudować, dzwonię do firmy malhaus. Wiem, że będę zadowolony. Polecam: http://malhaus.pl/
Wtorek 17 Październik 2017, 20:38:31

Re: Budowa domu

Zaczęłam budowe swojego wymarzonego domu. Praktycznie stan surowy jest prawie gotowy. Długo zastanawiałam się nad wyborem okien. Koleżanka poleciła mi producenta okien drewnianych http://www.oknostol.com.pl/ . Zdecydowałam się na okna drewniane.
Środa 18 Październik 2017, 11:52:32

Re: Budowa domu

tak dobra ekipa to podstawa , ja już skończyłem i została mi brama i napęd do niej , polecili mi http://www.inex-24.pl/napedy_i_szlabany.html , już o nich słyszałem , że bardzo dobra i solidna firma. Polecam
Poniedziałek 23 Październik 2017, 13:11:47

Re: Budowa domu

ja tam wolę wszystko trzy razy sprawdzić, niż raz żałować, dlatego sprawdzam firmy budowlane na http://modom-nieruchomosci.pl/ . Chociaż można sie dowiedzieć, który wykonawca jest dobry, a którego lepiej nie polecać.
Wtorek 24 Październik 2017, 17:31:57

Re: Budowa domu

Ja zaczęłam budowe swojego domu na niskim terenie, ale zastanawiam się nad dobrym odwodnieniem. Szukałam ostatnio firmę, która się tym zajmuje. Wpadłam na firmę https://hauraton.com/xe/. Czy ktoś może mi powiedzieć jakieś opinie na jej temat? Strona wydaję się profesjonalna i firma również.
Piątek 03 Listopad 2017, 12:48:31

Re: Budowa domu

Buduję dom i zadaje sobie to pytaniehttp://www.dachy-porady.pl/porady-dachy/rodzaj-dachu-jak-go-wybrac,33.html cały czas sad Co wy wybraliście? dachówka, blacha, co jest najlepsze?
Czwartek 16 Listopad 2017, 08:45:10

Re: Budowa domu

Cieszę się, ze znalazłam ten wątek, ponieważ zawarliście w nim bardzo dużo cennych rad i wskazówek, dziękuję. Co prawda, nie skorzystam z polecanych przez Was firm, bo mam własną z okolic, ale wyłuskam coś z pozostałych Waszych porad. Mam już właśnie plan domu i położone fundamenty i szkielety. Niedługo przyjdzie nam stawiać ściany i tak dalej. Martwię się jednak pyłem, który już gdzieś ta lata, a później będzie go więcej. Jestem alergiczką i nie wiem jak to będzie, jak się go nawdycham. Mąż wymyślił, że powinnam kupić na przykład [url=http://aciro.pl/polmaska-3m-serii-6000.html]maskę 3m[/url] , filtrującą z obu stron wdychane powietrze. Myślicie, że takie rozwiązanie wystarczy? Dodam, że chcę być użyteczna, a nie siedzieć w mieszkaniu i czekać na efekt końcowy.
Czwartek 23 Listopad 2017, 11:47:27

Re: Budowa domu

Ja jeszcze przed przystąpieniem do projektu domu rozważałem wiele opcji i rozwiązań. Na rynku jest dzisiaj bardzo dużo różnych ofert, a chciałem wybrać porządne i dość tanie. U mnie był problem taki,że działka była dość podmokła dlatego należało dołożyć dużych starań by dom był bezpieczny. Zdecydowałem się na http://budmech-hydroizolacje.pl/oferta-budmech-hydroizolacje/ i na razie jest ok. Trzeba pamiętać, że porządne ekipy budowlane czy inne i wysokiej jakości materiały to podstawa.
Czwartek 23 Listopad 2017, 12:56:25

Re: Budowa domu

świetne rozwiązania
Piątek 24 Listopad 2017, 23:53:33

Re: Budowa domu

Jak w dom można wkomponować windę dla niepełnosprawnych? Wybraliśmy rozwiązania http://pokonaj-bariery.pl/winda-dla-niepelnosprawnych/, ale chcielibyśmy, aby winda była integralnym elementem z resztą. Jakie są wasze doświadczenia w temacie? Windę będzie widać od frontu, więc chcielibyśmy to dobrze zaplanować.
Środa 29 Listopad 2017, 10:30:26

Re: Budowa domu

Budowa domu to jedno a wykończenie to drugie. Jak już mury i dach są to zaczyna się najgorsze happy Wiem, bo sami jesteśmy w trakcie wykańczania domu. Własnie się zastanawiamy nad schodami zewnętrznymi. Tanio byłoby położyć płytki antypoślizgowe ale czy ładnie? Mi się podobają schody granitowe https://www.e-stone.pl/schody-granitowe . Cena nie zabija, a przetrwają lata.

Architektura

Biblioteka Tianjin - Riken Yamamoto, laureat Nagrody Pritzkera 2024
W uzasadnieniu jury stwierdzono, że został on laureatem Nagrody Pritzkera za budowanie świadomośc...
Marzec 6, 2024
Jian Wai SOHO, Riken Yamamoto, fot.: Riken Yamamoto & Field Shop
Riken Yamamoto rozwija nowy język architektoniczny, który nie tylko tworzy przestrzenie do życia...
Marzec 6, 2024

Konkursy

In this competition, we invite architects, designers, and dreamers to imagine the future of art as influenced and created by artificial intelligence. The challenge is to conceptualize what an AI ar...
Marzec 11, 2024
Instytut Wzornictwa Przemysłowego prezentuje wyjątkowe wyzwanie dla młodych kreatywnych umysłów – konkurs Young Design 2024 pod hasłem „REsponsibility – ODPOWIEDZIALNOŚĆ – ZRÓWNOWAŻONE PROJEKTOWANIE”
Marzec 4, 2024

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Podczas Kongresu będą omawiane aktualne trendy inwestycyjne w odniesieniu do europejskiej strateg...
Luty 5, 2024
Śląska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na pierwsze Forum Młodej Architektury – Forma 2024....
Styczeń 31, 2024