Okna, drzwi

19 Grudzień 2023

Pionowe okna firmy FAKRO serii INNOVIEW

Miasto: Nowy Sącz
Firma: FAKRO

Innowacyjne połączenie drewna i aluminium to inżynieria jutra, którą możemy cieszyć się już dziś.

Okna, drzwi tarasowe, drzwi zewnętrzne czy bramy INNOVIEW od FAKRO, których zalety to nie tylko trwałość, bezpieczeństwo, energooszczędność, ale…. co najważniejsze, jednolita stylistyka i możliwość dostosowania do indywidualnego charakteru budynku.

INNOVIEW to idealna kompilacja estetyki, funkcjonalności i ergonomii, dzięki której zyskujemy zupełnie nowe spojrzenie na domową przestrzeń.

Pionowe okna firmy FAKRO serii INNOVIEW to idealne połączenie drewna i aluminium charakteryzujące się niezrównaną trwałością, wysoką energooszczędnością, wyjątkowym bezpieczeństwem, estetyką i komfortem obsługi. Aluminiowa okładzina izoluje drewnianą ramę okna od niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych. Naturalne drewno od wewnątrz pomieszczenia zapewnia ciepły klimat oraz najwyższą estetykę. Już na etapie projektowania można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadają wnętrzu wyjątkowy klimat i idealnie wpasują się w bryłę obiektu podkreślając jego oryginalny charakter. Wybierając okna fasadowe INNOVIEW zyskamy bardzo spersonalizowane rozwiązanie, energooszczędne pakiety szybowe od Uw=0,3W/m²K, wiele rodzajów  i kolorów drewna oraz profili zewnętrznych, 3 style wzornicze zewnętrznych profili aluminiowych i 2 kształty profili drewna a także możliwość sterowania za pomocą smartfona.

Drzwi tarasowe od FAKRO.

Wybierając drzwi wielkopowierzchniowe przy realizacji swojej inwestycji, uzyskasz zmianę tradycyjnego podziału domu by uzyskać wnętrze otwarte na otaczający nas świat. Wykonanie wielkich przeszkleń całkowicie użytkowych, łatwo otwieranych, bezpiecznych i bardzo estetycznie wykonanych, wprowadza do naszego życia dodatkową wartość - bliskość z otoczeniem, naturą, przenikanie się wnętrza budynku z jego otoczeniem. Duże przeszklenia to spektakularne widoki i możliwość podglądania otaczających „żywych obrazów” za oknem.

Drzwi tarasowe INNOVIEW od FAKRO to także możliwość tworzenia ogromnych przeszkleń - max. 12x2,8m, które mimo dużych gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu i nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, a zastosowany system SOFT CLOSE to unikalne mechaniczne rozwiązanie ograniczające do minimum ryzyko przytrzaśnięcia podczas zamykania drzwi. Zaawansowana technologia daje możliwość wykonania drzwi w wersji HST SKY - stałe skrzydło szklone bez ramy, dające jeszcze więcej światła.

FAKRO INNOVIEW

Drzwi uchylno – przesuwne INNOVIEW PSK

Drzwi uchylno-przesuwne PSK oprócz funkcji przesuwu posiadają także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Kształt ramy aluminiowej, jak i samego profilu drewna, pozwala na idealne wkomponowanie drzwi uchylno- przesuwnych z innymi drewniano-aluminiowymi systemami okiennymi. Drzwi i okna PSK idealnie sprawdzą się w pomieszczeniu kuchni, gdzie okna tradycyjnie otwierane można zastąpić oknem PSK. Którego konstrukcja podczas otwierania, jak i w pozycji otwartej, nie zabiera przestrzeni wewnątrz, a wręcz przeciwnie - dzięki niej pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Rozbudowana paleta kolorów i kształtów ramy aluminiowej pozwala na stworzenie praktycznie nieograniczonej liczby kombinacji.

Bramy garażowe i drzwi wejściowe

Brama garażowa nie pełni już stricte użytkowej funkcji, lecz staje się również jednym z ważniejszych elementów architektury budynku. Czasem podkreśla i dopełnia walory estetyczne domu, a czasem wręcz stanowi punkt wyjścia w kompozycji wizualnej obiektu. Segmentowe bramy garażowe FAKRO serii INNOVIEW LINE zostały zaprojektowane i zbudowane „od nowa”. Unikatowe rozwiązania gwarantują najwyższą jakość i estetykę wykonania, bardzo dobrą termoizolacyjność, bezpieczeństwo oraz komfort obsługi. Bramy garażowe to także: indywidualne podejście i spersonalizowane produkty, jednolita stylistyka  i kolorystyka dopasowana do pozostałych produktów stolarki INNOVIEW, energooszczędne panele U=0,53W/m²K oraz unikatowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz sterownia.  

Drzwi wejściowe, oprócz czysto użytkowych funkcji stanowią ważny element dekoracyjny uzupełniający zewnętrzny wizerunek domu. Drzwi wejściowe INNOVIEW LINE powstały z połączenia drewna oraz okładziny aluminiowej i łączą w sobie wiele zalet, m.in. wysoką termoizolację, energooszczędność (drzwi ze skrzydłem o grubości 100mm, na poziomie Ud=0,68 W/m²K), wiele nowoczesnych wzorów i kolorów okładzin aluminiowych, co daje możliwość indywidualnego wyboru drzwi idealnie dopasowanych do pozostałej stolarki w budynku.

Zastosowanie jednolitej stolarki i akcesoriów zewnętrznych sprawi, że budynek zyska indywidualny i ponadczasowy charakter.

INNOVIEW od FAKRO to unikalne podejście do stolarki okiennej. Jest ona tworzona ze szlachetnych materiałów połączonych w nowoczesny sposób, wyposażona w najnowsze mechanizmy i akcesoria, a jej użytkowanie jest intuicyjne i automatyczne.

Raz wybierasz wygląd i funkcje Twoich okien, a one służą Ci przez wiele lat tak, jak tego oczekujesz. Połączenie naturalnego, ciepłego drewna od wewnątrz z minimalistyczną i estetyczną okładziną aluminiową od zewnątrz to idealna kompozycja, która nie tylko pięknie wygląda, ale jest niezwykle jakościowa i praktyczna. FAKRO działając zgodnie ze swoim nadrzędnym celem chce zapewniać wyższy komfort mieszkania i odczuwalną zmianę jakości życia użytkowników. Dzięki systemowi INNOVIEW te zmiany dzieją się każdego dnia.

Przekonaj się sam, że INNOVIEW to najnowocześniejszy i dający największe możliwości dopasowania estetycznego system stolarki okiennej.  

Szczegóły dotyczące tego kompleksowego rozwiązania znajdziesz na stronie: https://innoview.pl/

https://www.fakro.pl/innoview/okna-pionowe/

FAKRO

Budynki zrównoważone

L'École de l'Étincelle | fot.: Maxime Brouillet
École de l'Étincelle odzwierciedla typowy styl życia miejscowości Saguenay, to jest kulturę silni...
Luty 5, 2024
Osiedle zrównoważone w Bielsku Białej - I nagroda w konkursie SARP | ARCHISTUDIO
W Bielsku-Białej powstanie pierwsze w mieście zrównoważone osiedle wielorodzinne. Konkurs archite...
Styczeń 2, 2024

Materiały budowlane

Projektowanie kuchni w stylu skandynawskim to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga zrozumienia nie t...
Luty 26, 2024
Drewniane komody nie tylko zdobią wnętrza swoją estetyką, ale również przyciągają uwagę trwałośc...
Luty 16, 2024

Konkursy

The “Re-Draw” competition aims to develop one drawing to ‘represent’ an iconic architectural piece. The participants are asked to draft one image, with absolute freedom of scale, technique, and lev...
Luty 28, 2024
KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY Integracji i Towarzystwa Urbanistów Polskich pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP.
Luty 28, 2024