Powrót do listy tematów
Wtorek 04 Wrzesień 2018, 15:48:00

Re: Księgowość w firmie

Firm oferujących rozwiązania księgowe, czy wspomagające prowadzenie dokumentacji typu Grafik Optymalny - https://www.grafikoptymalny.pl/ , rzeczywiście nie brakuje. Pytanie tylko jak analizować takie propozycje i wybrać najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań? Początkujący przedsiębiorca może mieć w tym zakresie pewne problemy.
Czwartek 18 Październik 2018, 19:37:28

Re: Księgowość w firmie

Wiadomo, że specjalista zajmie się tym lepiej, ale jeśli firma jest stosunkowo niewielka, to można zająć się księgowością na własną rękę - to spora oszczędność. Tu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online jest dość dobry program do faktur, rozbudowany, ale prosty w obsłudze.
Poniedziałek 03 Grudzień 2018, 07:49:03

Re: Księgowość w firmie

W mojej małej działalności niestety to nie przeszło. Przynajmniej na początku prowadzenia firmy. Póki co korzystamy z usług firmy [url=http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com/]http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com/[/url] i raczej przy niej pozostaniemy, bo bardzo dobrze zajmują się naszą księgowością a ja nie amm głowy do takich rzeczy, no i mogę skupić się na rozbudowie firmy happy
Piątek 07 Grudzień 2018, 16:04:48

Re: Księgowość w firmie

Księgowość w firmie prowadzi mi odpowiednia instytucja księgowa, więc nie muszę się niczym martwić. Czasem sam coś czytam na takich stronach https://paniala.pl/wiedza/amortyzacja-samochodu-w-leasingu/ , żeby mieć ogólne pojęcie, ale na ogół to jednak wszystko zostawiam moim paniom. To za duża odpowiedzialność, żebym sam zajmował się księgami i rozliczeniami na dużą skalę.
Sobota 08 Grudzień 2018, 19:47:37

Re: Księgowość w firmie

Biura rachunkowe zwykle wykorzystują na codzień programy ułatwiające wszelkie rozliczenia i choćby jak z https://mojebiuro24.pl/ kontakt z klientem. Możecie podpowiedzieć swoim doradcom o takich rozwiązaniach bo to i dla Was i dla nich wygoda, a koszt niewielki
Wtorek 11 Grudzień 2018, 13:34:22

Re: Księgowość w firmie

Zależy o jakich obowiązkach mowa, współpraca z biurem rachunkowym na pewno ułatwi prowadzenie księgowości w firmie, ale warto być samodzielnym i niezależnym i robić jak najwięcej na własną rękę jak najniższym kosztem. Przykładowo program do rozliczenia PITu można pobrać ze strony https://www.podatnik.info/program_do_pit. Dobry start w stronę niezależności.
Niedziela 23 Grudzień 2018, 20:23:48

Re: Księgowość w firmie

Do fakturowania warto wykorzystywać pomocne programy z https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - dla mnie tanie, proste a jakże pomocne narzędzia do samodzielnego rozliczania niewielkiej firmy
Środa 02 Styczeń 2019, 09:56:32

Re: Księgowość w firmie

Taka jest prawda, że ciężko jest znaleźć kogoś dobrego i uczciwego w swoim fachu. Jest dużo biur rachunkowych, ale większość z nich jest mało kompetentna. Ja z polecania znajomego korzystam z pomocy biura rachunkowego MG Finanse z Gdańska i mogę z całą pewnością powiedzieć, że są to ludzie profesjonalni i godni zaufania.
Wtorek 15 Styczeń 2019, 13:30:04

Re: Księgowość w firmie

Kwestie księgowe są nierzadko ściśle związane z ochroną danych osobowych, o czym często zapominamy. Polecam e-book ze strony https://rodowsparcie.pl/. Można tam znaleźć dużo przydatnych porad przygotowanych przez ekspertów.
Środa 30 Styczeń 2019, 21:48:52

Re: Księgowość w firmie

Jeśli chodzi o mniejszą firmę, to nie widzę potrzeby zlecania jej księgowości komukolwiek, wszystkim można bowiem zająć się samodzielnie, potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia, których akurat w sieci nie brakuje. Jedne z lepszych, takie do księgowości online maja na https://wfirma.pl - kosztują niewiele, mają jednak mnóstwo przydatnych opcji, choćby wystawiania faktur.