Architektura

I nagroda za projekt pawilonu artystycznego w Warszawie, który ma ma uświetnić ceremonię przekazania polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w grudniu 2011 roku -  Studio Olafura Eliassona (Niemcy)

Polska i Świat

Grudzień 17, 2010
14 grudnia 2010 roku rozstrzygnięto zamknięty konkurs architektoniczny na projekt pawilonu artystycznego w Warszawie. I nagrodę zdobył projekt Studia Olafur Eliasson z Niemiec.
Ekologiczna Spalarnia Śmieci w Krakowie - I miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej, autor: arch. Bogusław Wowrzeczka (Manufaktura nr 1), arch. Michał Teller (Teller architekci) oraz arch. Filip Łapiński.

Polska i Świat

Grudzień 16, 2010
I miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Zakładu Termicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych przy ul. Giedroycia w Krakowie.
Centrum Nauk Przyrodniczych w Groningen (Holandia), fot.: Reynaers

Polska i Świat

Grudzień 16, 2010
Budynek uniwersytecki w każdym detalu spójny ze swoją funkcją - czyli połączenie technologii z przyrodą. To także zielone elewacje i dachy pokryte roślinnością.
AMC – Andrzej M. Chołdzyński - wyróżnienie w konkursie na salę koncertową Synfonia Varsovia

Polska i Świat

Grudzień 13, 2010
Wyróżnienia w konkursie na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną sali koncertowej Sinfonia Varsovia.
Sinfonia Varsovia - II nagroda równorzędna - Mąka Sojka Architekci

Polska i Świat

Grudzień 13, 2010
II nagroda równorzędna w konkursie architektoniczno-urbanistycznym dla pracowni Mąka Sojka Architekci.
Sinfonia Varsovia - II nagroda równorzędna - Hermanowicz Rewski Architekci

Polska i Świat

Grudzień 13, 2010
II nagroda równorzędna w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na projekt Salo Koncertowej Sinfonia Varsovia - Hermanowicz Rewski Architekci.

Domy jednorodzinne

widok domu od storny skarpy
Projekt obejmuje dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z płaskim dachem (zgodnie z MPZP – jednospado...
Październik 21, 2025
Czy architektura może być czymś więcej niż formą? Czy może stać się doświadczeniem — chwilą, któr...
Wrzesień 11, 2025

Wasze realizacje

Wilanów od lat przyciąga tych, którzy szukają balansu pomiędzy rytmem miasta a spokojem przedmieś...
Październik 15, 2025
Bardzo wytrymałe na obciążenia półki na wymiar bez widocznych wsporników. Nr projektu 3669 https...
Sierpień 22, 2025

Materiały budowlane

Zdjęcie: istockphoto.com
Wybór odpowiedniego grilla do ogrodu może być wyzwaniem, ale klucz leży w rozważeniu swoich pref...
Luty 25, 2026
Mieszkanie mid-century łączy design z lat 50. i 60. XX wieku z praktycznością, jakiej oczekuje s...
Luty 18, 2026

Konkursy

Edycja 2026 ma wyróżniać realizacje, które łączą kreatywną wizję z kulturową i społeczną odpowiedzialnością.
Luty 23, 2026
GOLD WINNER, GLADE HOUSE, TAN CHER MING, Studio MING ARCHITECTS, Copyright STUDIO PERIPHERY, Singapore
The Houzee Awards 2026 is now open for entries. Returning for its 4th edition, this acclaimed platform continues to spotlight bold, beautiful, and groundbreaking work in residential design worldwid...
Luty 16, 2026