Architektura

MAXXI, National Museum of XXI Century Arts - Najlepszy Budynek Roku 2010 według WAF 2010

Polska i Świat

Listopad 5, 2010
W dniu 4. listopada 2010 na Międzynarodowym Festiwali Architektury w Bracelonie nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach.
Praca otrzymała II nagrodę w Konkursie na Opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie. Autor: Czuba-Latoszek Sp. z o. o.

Polska i Świat

Październik 29, 2010
Praca otrzymała II nagrodę w Konkursie na Opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie.
Nowy gmach wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW - elewacja południowo-wschodnia

Polska i Świat

Październik 27, 2010
Nowy gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej powstanie na terenie Kampusu Centralnego Politechniki Warszawskiej, położonego w granicach terenu wpisanego do rejestru zabytków.
Wróżnienie w konkursie na rozbudowę Teatru Polskiego w Szczecinie („PERSPEKTYWA” Projektowanie Architektoniczno-Urbanistyczne)

Polska i Świat

Październik 25, 2010
Wyróżnienie w konkursie na opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie.
Budynek Sądu Okręgowego w Katowicach - Archistudio

Polska i Świat

Październik 21, 2010
W dniu 14 października 2010 roku na posiedzeniu Wojewódzkiej Komisji jury dokonało rozstrzygnięcia konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2010 roku. Oto wyniki konkursu.
I miejsce w konkursie dla architektów i projektantów 72 Hours Urban Action -

Polska i Świat

Październik 19, 2010
Powstały w zaledwie 72 godziny obiekt jest przejściem, bramą, barierą, przedsionkiem, zacienionym miejscem spotkań modlących się w pobliskich synagogach, miejscem zabaw dzieci.

Domy jednorodzinne

widok domu od storny skarpy
Projekt obejmuje dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z płaskim dachem (zgodnie z MPZP – jednospado...
Październik 21, 2025
Czy architektura może być czymś więcej niż formą? Czy może stać się doświadczeniem — chwilą, któr...
Wrzesień 11, 2025

Wasze realizacje

Wilanów od lat przyciąga tych, którzy szukają balansu pomiędzy rytmem miasta a spokojem przedmieś...
Październik 15, 2025
Bardzo wytrymałe na obciążenia półki na wymiar bez widocznych wsporników. Nr projektu 3669 https...
Sierpień 22, 2025

Materiały budowlane

Rok 2026 przynosi świeże spojrzenie na design i funkcjonalność wnętrz, a marka PORTA DRZWI po ra...
Styczeń 29, 2026
Zadaszenia ogrodowe pełnią wiele funkcji - chronią przed kapryśną pogodą i jednocześnie podnoszą...
Grudzień 22, 2025

Konkursy

This year’s cycle considers Sahl Al Khiam as a key case study for the role of landscape in post war recovery.
Luty 11, 2026
The project seeks visions for a Mass Timber Innovation and Design Center that showcases advanced timber systems through design research, prototyping, and public exhibition—a habitat-sensitive, high...
Luty 9, 2026