Powrót do listy tematów
Poniedziałek 09 Lipiec 2018, 13:53:45

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Reklama restauracji to zupełnie coś innego, niż przedsiębiorstwa czy każdego innego biznesu. Zdecydowanie pomoże pozycjonowanie z firmami takimi jak http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ , ale potrzeba także lokalnej reklamy w postaci na przykład próbników dań waszej knajpki. To przyciągnie klientów, jeśli zamierzacie dobrze gotować blunk
Piątek 20 Lipiec 2018, 10:42:14

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Dobra restauracja obroni się sama, jednakże promocja będzie również potrzebna. Na początku próbować możesz lokalnie zainteresować mieszkańców, jednakże następnie poszedłbym w reklamę w sieci. Tutaj co prawda https://www.ideo.pl/firma/o-nas/n...zy-lotniczej-z-social-media,110.html widać efekty marketingowe klienta w branży lotniczej, jednakże odpowiednio zaprojektowane działania dadzą ogromny ruch na stronie. Kolejna sprawa to taka, że wielu klientów, np. podróżujących szuka dobrej restauracji w sieci, a jeśli będziesz tam to sukces masz gwarantowany blunk
Poniedziałek 13 Sierpień 2018, 17:56:30

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Proponuję założyć jej stronę i zająć się jej skutecznym pozycjonowaniem. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się realizowaniem kampanii internetowych. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/ka...ie-reklamowe-content-marketing-i-seo oferuje się firma, która zajmuje się właśnie takim realizowaniem kampanii reklamowych. Dodatkowo robi to regularnie i na czas, dzięki czemu zapamiętujemy współpracę z nimi bardzo przyjemnie.
Czwartek 16 Sierpień 2018, 08:32:06

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Ja bym postawił na [url=http://mateuszkozlowski.pl/pozycjonowanie/]pozycjonowanie stron[/url] Pozycjonowanie zwiększa nas zasięg bo jesteśmy wyżej w wyszukiwarkach. A widoczność w sieci jest bardzo ważna. Ja bym zaczął właśnie od pozycjonowania.
Sobota 25 Sierpień 2018, 15:01:22

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Podstawa to ulotki reklamowe rozdawane przed zakładami pracy i klientom podczas płacenia rachunku. Bardzo ciekawe wzory takich ulotek i innych materiałów reklamowych ma firma Lemach http://lemach.pl/ . Do tego można zamówić reklamę w lokalnych mediach: prasie, radiu i telewizji.
Poniedziałek 27 Sierpień 2018, 12:19:43

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Warto zapraszac ludzi na darmowe degustacje, które potrafią przyciagnąć klientów.
Piątek 14 Wrzesień 2018, 15:14:13

Re: Jak skutecznie reklamować restaurację?

Reklama zewnętrzna to podstawa, ale w obecnych czasach niezbędna jest też reklama w sieci. W przypadku restauracji sprawdzi się pozycjonowanie i reklam w social media, dobrym pomysłem będą też serwisy typu https://wykonawca.taelo.pl/ gdzie bezpłatnie można założyć wizytówkę, zamieścić swoją ofertę.