Pracownie architektoniczne

Marzec 21, 2023

Architekt Wnętrz - GabinetWnetrz.pl

Architekt wnętrz
Właściciel: Aleksandra Kurklińska-Grabowska oraz Łukasz Grabowski
Specjalizacja: Projektowanie wnętrz domów, segmentów, mieszkań także inwestycyjnych oraz powierzchni komercyjnych.
Pełne dane tego profilu dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników

Zapraszamy do świata niezwykłej inwencji i dopracowanych, spersonalizowanych rozwiązań! Od 2012 roku www.GabinetWnetrz.pl to firma prowadzona przez energiczne małżeństwo architektów wnętrz, które łączy profesjonalizm z miłością do pięknych przestrzeni. Naszym celem jest kreowanie wnętrz, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, ale nasze usługi dostępne są również dla klientów z całego kraju.

Specjalizujemy się jako projektanci wnętrz w opracowywaniu projektów domów, segmentów oraz mieszkań. Proponujemy zarówno kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów, jak i ekonomiczne propozycje dla mieszkań inwestycyjnych przeznaczonych na wynajem. Współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów, aby zagwarantować niepowtarzalny wystrój i najwyższą jakość każdego zlecenia.

W naszej ofercie znajdują się również wnętrza komercyjne, z naciskiem na kliniki - takie jak dentystyczne, stomatologiczne czy weterynaryjne. Stawiamy na ergonomię, wygodę i szyk, które są istotne dla tego typu obiektów.

Niezależnie od rodzaju projektu, zawsze dążymy do tworzenia wyjątkowych i inspirujących wnętrz, które będą odzwierciedlać charakter i styl życia naszych klientów. Jako projektanci wnętrz z Warszawy, zatroszczymy się o każdy detal, aby wykreować przestrzeń będącą Twoją idealną przystanią.

Zapraszamy do kontaktu z nami! Przekonaj się, że www.GabinetWnetrz.pl to nie tylko doświadczeni architekci wnętrz, ale także twoi zaufani partnerzy w kreacji niezwykłych i pamiętnych przestrzeni. Czekamy na współpracę z Tobą!

Dodane przez: gabinetwnetrz
Dodano: 21/03/2023

Domy jednorodzinne

W 2017 powstał wielobranżowy projekt domu dla dwóch rodzin o powierzchni 520m2. Zrealizowany w 20...
Maj 26, 2023
Projekt parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 270m2. Dom jednorodzinny podzielony na...
Maj 26, 2023

Wasze realizacje

Cellaio - biblioteczka / ścianka telewizyjna z półkami na książki i zamykanymi szafkami.
Maj 2, 2023
Narożne półki na książki Cellaio. Bardzo wytrzymałe na obcążenia (ok. 100 kg/mb), bez widocznych...
Maj 1, 2023

Materiały budowlane

    Okna INNOVIEW powstały z połączenia drewna i aluminium. Z kompozycji materiał...
Maj 20, 2023
    Okna INNOVIEW powstały z połączenia drewna i aluminium. Z kompozycji materiał...
Maj 20, 2023

Konkursy

This compendium is developed to highlight the importance of collaboration between architects and local communities in the design process, through the lens of the UN SDG 11 (Sustainable Cities and C...
Maj 30, 2023
The European Green Cities Award encourages successful, ambitious, inspiring and innovative green infrastructures projects.
Maj 29, 2023