Powrót do listy tematów
Czwartek 22 Wrzesień 2016, 18:48:01

Okna drewniano aluminiowe do domu

Szukacie dobrych drewnianych okien które chcielibyście zamontować u siebie w domu czy mieszkaniu ? jeśli tak to [url=http://www.okna-pasywne.pl/]Okna drewniano-aluminiowe[/url] firmy Internorm, to niezła opcja, sami zobaczcie na ten rewelacyjny design i świetna cenę, u nich klient stoi na pierwszym miejscu !
Środa 16 Listopad 2016, 11:00:35

Re: Okna drewniano aluminiowe do domu

Jeśli trzeba byłoby się zdecydować, to mój wybór padłby na klasyczne okna PCV ale o lepszym profilu. Ostatnio wpadła mi w ręce strona firmy Atos ( http://www.atoslublin.pl/ ) który oferuje markowe okna Inoutic. To takie niemiecki profil, znany ze swojej sztywności i trwałości kolorów. Kompletnie nowa technologia, dostępna w kilku wariantach np. Arcade, Prestige (rozwiązanie energooszczędne) lub Eforte ( wysoka izolacyjność akustyczna). Podejrzewam, że każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i zasobności kieszeni. A przy okazji ta firma oferuje fachowe doradztwo oraz oczywiście montaż produktów. A w ich portfolio są też dostępne inne produkty np. drzwi zewnętrzne Gerda czy bramy garażowe Wiśniowski. Polecam zerknąć do portfolio.
Środa 04 Styczeń 2017, 20:53:41

Re: Okna drewniano aluminiowe do domu

Ja się przymierzam do wymiany okien. Co prawda dopiero na wiosne ale już rozglądam się za ofertami. Bardzo korzystne ceny oferuje firma http://www.ekoplast-krakow.pl/ . Firma oferuje modele oraz różne klasy okien. Nietypowe kształty i kolory, okna historic i profile renowacyjne. Przy większym zamówieniu można negocjować cenę. Poza sprzedażą i montażem oferują także serwis okien.
Czwartek 23 Sierpień 2018, 11:40:56

Re: Okna drewniano aluminiowe do domu

W wielu przypadkach można też poważnie pomyśleć o naprawie starych okien. Niekoniecznie trzeba przecież wymieniać okna na nowe. Nie wiem, czy wiecie, że nawet same szyby da się wymienić - zobaczcie sami: https://www.serwismeteo.pl/wymiana-szybpakietow-szybowych/ . Firma Serwis Meteo z Warszawy to specjaliści w tej branży.
Wtorek 05 Listopad 2019, 09:32:53

Re: Okna drewniano aluminiowe do domu

Mnie ani aluminium ani tym bardziej drewno niestety nie przekonuje. Aluminium to taki zimny nieprzyjemny materiał dlaczego miałyby być ciepłe okna, natomiast z drewnem miałem do czynienia i nie... za dużo trzeba przy nich robić. Mamy od kilku lat okna z PVC i są one dla nas najwygodniejsze, najlepsze. Wiadomo raz do roku dbamy o okucia, regulujemy sobie je ale nic poza tym. Okna są ładne, nie odkształcają się, kolor okleiny się nie zmienil, co najlepsze Oknoplast ma tak fajne te okleiny drewnopodobne, że wielu znajomych było pewnych, że mamy drewniane okna ale nie, naprostowałem tą plotkę blunk W Oknoplast zamawialiśmy chyba w 2014 roku, w dobrej cenie mamy wysokiej jakości okna. Córce się podobają ich najnowsze okna widziałem na stronie https://oknoplast.com.pl/katalogi-produktow/ Prismatic. Trzeba przyznać ładna stolarka faktycznie, będą wstawiać w przyszłym roku okna na wiosnę na razie budują się.
Piątek 08 Listopad 2019, 10:51:10

Re: Okna drewniano aluminiowe do domu

Zgadzam się z inżynierro - w ubiegłym roku zdecydowałam się na okna od Atos Lublin. Razem z mężem wybraliśmy wariant Prestige, bo jest energooszczędny. Firma wszystko nam wytłumaczyła, no i profesjonalnie zamontowała okna. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Podrzucam tutaj link - http://www.atoslublin.pl/oferta/okna/ . Naprawdę polecam

Architektura

Circle Wood House, fot.: Paweł Ulatowski
Dom wkomponowany w las - las wkomponowany w dom. Rezydencja zaprojektowana przez biuro Mobius Arc...
Listopad 29, 2021
Projekt urbanistyczny 2021: Eleftheria Square autorstwa Zaha Hadid Architects; zdj.:  Zaha Hadid Architects
Jury The Architecture Master Prize (AMP) ogłosiło zwycięzców nagród za rok 2021! Nagrodzone zosta...
Listopad 22, 2021

Konkursy

Architecture at Zero is a design competition for decarbonization, equity and resilience, open to students and professionals worldwide. It serves to engage the fields of architecture, design, engine...
Listopad 29, 2021
The Wheelwright Prize is dedicated to advancing original architectural research that shows potential to make a significant impact on architectural discourse.
Listopad 29, 2021

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Targi imm cologne w Kolonii od 17 do 23 stycznia 2022 r. - pomysły, inspiracje i innowacje z pier...
Listopad 8, 2021
A virtual exhibition and events series highlighting the built environment’s role in tackling the...
Listopad 2, 2021