Powrót do listy tematów
Wtorek 10 Wrzesień 2013, 19:25:46

Warunki - hala produkcyjna obuwia

Witam, serdecznie.
Zastanawiam się gdzie mogę znaleźć warunki sanitarne, technologię do hali produkcyjnej obuwia.
Może ktoś z was wykonywał kiedykolwiek podobny projekt i chciałby podzielić się wiedzą?
Może jest tu osoba zajmująca się tego typu tematami, prosiłbym również o kontakt.
Pozdrawiam.
Niedziela 01 Czerwiec 2014, 10:05:50

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Jesli szukasz sprawdzonego i godnego polecenia wykonawcy takiej hali to ja polecam firmę CoBouw. Zajmuje się ona kompleksowym wykonywaniem tego rodzaju hal - począwszy od znaleznienia dla ciebie działki, poprzez analizy gruntu, wykonanie samego projektu, a skończywszy na oddaniu w twoje ręcę gotowego budynku. Znajdziesz tam wszystko co cię interesuje. Po co masz samodzielnie zajmować sie budową hali? Jesli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, to na pewno popełnisz wiele błędów. Tutaj masz gotowe rozwiązania i fachowców, którzy ci doradzą.
Czwartek 11 Wrzesień 2014, 09:19:06

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Gdzie można znaleźć namiar na takiego fachowca?
Wtorek 07 Październik 2014, 14:54:30

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Nie ma to jak reklama pod postem zamiast rzeczowej dyskusji... Żeby interes okazał się rentowny należy minimalizować wkład. ...
Środa 27 Maj 2015, 22:42:33

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Przecież takie żeby powinny być określone w przepisach BHP i jeszcze wielu innych przepisach budowlanych tak z marszu nikt Ci tego raczej nie poda. Ja np. się wyłożyłem swego czasu na drabinach ewakuacyjnych zamontowaliśmy Cryonline (swoją drogą bardzo dobre) z tym, że bez kosza ochronnego, a podczas odbioru okazało się, że hala tej wysokości powinna mieć przynajmniej z 2 stron drabiny z koszem nie było problemu z dołożeniem - bo akurat dobrego inspektora trafiliśmy, ale takich szczegółów jest cała masa. Najlepiej znaleźć kogoś kto to budował w ostatnim czasie (coś podobnego) i będzie mógł poratować.
Piątek 30 Październik 2015, 01:10:36

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Zgadza się. Ja też zawsze polecam klientom drabiny Crynoline. Swoją drogą można stosować drabiny bez kosza ochronnego np. rozwiązanie - szyna z uprzężą. Jednak nie polecam tego inwestorom bo wymaga to przeszkolenia personelu. http://www.crynoline.pl/zestawy-z-koszem-ochronnym/crynoline-aluminiowa-z-koszem-ochronnym,18,2,245
Poniedziałek 09 Listopad 2015, 11:46:04

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Są aż tak skuteczna i trwałe jak mówią?
Poniedziałek 09 Listopad 2015, 22:48:16

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

ciężko o dobrą firmę
Środa 04 Styczeń 2017, 18:18:13

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Jest kilka konkretnych firm w naszym kraju które zajmują się stawianiem takich konstrukcji. Trochę orientowałem sie na tym rynku i wiem że hale stalowe z poznania sa bardzo solidnie stawiane. Tam działa firma amwin http://www.amwin.pl/. Wiem że posiadają spore doświadczenie.
Niedziela 23 Kwiecień 2017, 18:09:27

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Witaj. Ja może dodam że warto też zabezpieczyć halę przed gryzoniami i owadami. Bywa że nawet ich nie zauważymy że mamy ich w obiekcie. Znajomi z Poznania mają magazyn produkcyjny okazało się że zadomowili się gryzonie a nie jest łatwo ich się pozbyć. W takim przypadku skorzystali z usług firmy Amat http://amat.poznan.pl/ Mają metody mające na celu trwałe usunięcie gryzoni z obiektu, a następnie zabezpieczenie budynku przed ich powrotem.
Wtorek 23 Maj 2017, 10:06:35

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Akurat finansowanie nie musi wcale stanowić problemu. Jeśli odpowiednio podejdziecie do danego projektu, to na pewno znajdziecie instytucje, które będą w stanie wyłożyć potrzebne środki. Na pewno powinniście sprawdzić firmę kapitałową Asa Polska S.A, bo finansują projekty zarówno publiczne, jak i prywatne. W http://asa-fin.com/pl/ możecie sprawdzić szczegóły ich działalności. Według mnie robią świetną robotę w branży, więc śmiało możecie korzystać z ich usług.
Piątek 29 Wrzesień 2017, 14:10:49

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Odpowiedni ludzie z uprawnieniami do takich działań jak budowa hali stalowych to według mnie podstawa ! Jeśli szukacie tak samo specjalistów w tym zakresie malowania linii pasów czy oznakowań BHP to firma InCor http://incor.com.pl/ jest całkiem niezła. Korzystałem już przy budowie dwóch hal z ich pomocy i muszę powiedzieć że rewelacja. świetne podejście do klienta, elastyczne godziny i pomoc nawet w drobnych szczegółach z ich strony, za co się ceni takie firmy.
Poniedziałek 02 Październik 2017, 12:33:42

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

https://www.torbrowserdownload.com/ Tor Web Browser
https://www.torbrowserdownload.com/orbot-tor-browser-apk-for-android-download/ Tor browser android for Windows is a free software for enabling anonymous communication. Tor conceals user’s location by directing internet traffic through a worldwide network consisting of thousands of relays, which is also completely free.
Poniedziałek 16 Kwiecień 2018, 22:58:20

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Bez względu na to jaką halę wybudujesz, musisz wiedzieć , czego nie powinno zabraknąć Twoim pracownikom. Przede wszystkim wody pitnej, klimatyzacji, łazienek.. To wszystko jest do zrobienia przy linii produkcyjnej zbudowanej w hali stalowej. Musisz zadbać także o dobrą cyrkulację powietrza - ze względu na specyfikę pracy. Pokusiłabym się jeszcze o maski, bo zdrowie pracownika najważniejsze. Jeśli nie wiesz nadal, jak zbudować odpowiednie miejsca pracy, może pomoże Ci ta spółka http://depenbrock.pl/oferta, będąca ekspertem w budowaniu hal stalowych przeznaczonych na produkcję.
Niedziela 29 Kwiecień 2018, 14:41:55

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Czy halę masz już wybudowaną, czy również szukasz firmy, której tą budowę mogłabyś zlecić? Moją, wybudowała firma z Konstantynowa Łódzkiego, Commercecon happy. Zajęli się wszystkim od A do Z, dzięki czemu zaoszczędzono mi wiele stresu... To naprawdę rzadkość, aby trafić na takich fachowców (wcześniej zrobiłam porządny research i jeśli pojawiały się o niej jakieś opinie, to same pozytywne - to mnie zachęciło do skorzystania z jej usług).
Poniedziałek 09 Lipiec 2018, 18:31:18

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Coraz powazniej ze znajomymi zastanawiamy sie nad inwestycją w budowe hali magazynowej. Temat jest nam niestety trochę obcy dlatego staram sie jak najwiecej czytać takich artykułow http://www.wszystkocociekawe.pl/?p=69 by bardziej zapoznać się z tym tematem. A wy skąd czerpiecie wiedze na ten temat ?
Czwartek 16 Sierpień 2018, 13:38:12

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

Na własną rękę będzie Ci ciężko, bez sprzętu tego na pewno nie zrobisz. Polecam Ci dobrego producenta hal stalowych http://mix.waw.pl/ Z pomocą tego producenta hal stalowych stawianie hali pójdzie jak po maśle. Wykonają dla Ciebie bardzo szczegołowy projekt i po Twojej akceptacji przystąpią do dzialania. Nie znam chyba lepszego producenta hal stalowych
avatar
Poniedziałek 25 Maj 2020, 14:32:04

Re: Warunki - hala produkcyjna obuwia

W halach produkcyjnych i na magazynach niezbędne jest zachowanie porządku i zagwarantowanie bezpieczeństwa pracownikom. Służą do tego m.in wszelkiego rodzaju bramki i barierki, ograniczające dostęp do pewnych wydzielonych części. Akcesoria dla przemysłu dostępne na https://dla-przemyslu.pl/13-barierki-harmonijkowe ułatwiają organizację na stanowiskach pracy i poprawiają bezpieczeństwo.

Architektura

Circle Wood House, fot.: Paweł Ulatowski
Dom wkomponowany w las - las wkomponowany w dom. Rezydencja zaprojektowana przez biuro Mobius Arc...
Listopad 29, 2021
Projekt urbanistyczny 2021: Eleftheria Square autorstwa Zaha Hadid Architects; zdj.:  Zaha Hadid Architects
Jury The Architecture Master Prize (AMP) ogłosiło zwycięzców nagród za rok 2021! Nagrodzone zosta...
Listopad 22, 2021

Konkursy

Architecture at Zero is a design competition for decarbonization, equity and resilience, open to students and professionals worldwide. It serves to engage the fields of architecture, design, engine...
Listopad 29, 2021
The Wheelwright Prize is dedicated to advancing original architectural research that shows potential to make a significant impact on architectural discourse.
Listopad 29, 2021

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Targi imm cologne w Kolonii od 17 do 23 stycznia 2022 r. - pomysły, inspiracje i innowacje z pier...
Listopad 8, 2021
A virtual exhibition and events series highlighting the built environment’s role in tackling the...
Listopad 2, 2021