Konkursy architektoniczne

Styczeń 3, 2022

Konkurs na projekt akademii piłkarskiej Śląska Wrocław

Data końca rejestracji: 14/01/2022
Termin składania prac: 14/01/2022
Miasto: Wrocław
Kraj: Polska

 

WKS Śląsk Wrocław SA ogłasza postępowanie, którego celem jest wyłonienie wykonawcy projektu budowy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Zgłoszenia można składać do 14 stycznia 2022 roku.

Śląsk Wrocław przystępuje do kolejnego etapu budowy nowoczesnego centrum sportowego, które pełnić będzie rolę zarówno akademii piłkarskiej dla dzieci i młodzieży, jak i ośrodka rekreacji dla mieszkańców Wrocławia. Zgodnie z zaprezentowaną w październiku koncepcją, na powierzchni 23,68 hektara na Nowych Żernikach powstać ma m.in. 11 boisk piłkarskich, zaplecze socjalno-administracyjne dla drużyn Śląska Wrocław i pracowników klubu, boiska do koszykówki, siatkówki, teqballa, sportowe place zabaw, siłownia zewnętrzna oraz tereny do wypoczynku wzdłuż rzeki Ługowina. Elementem kompleksu będzie także bursa dla najbardziej uzdolnionych młodych sportowców spoza Wrocławia oraz szkoła mistrzostwa sportowego. Zadanie zostało ujęte przez Ministerstwo Sportu w planie wieloletnim „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu”.
W celu realizacji tej koncepcji, WKS Śląsk Wrocław SA ogłasza trzyetapowe postępowanie, którego ostatecznym celem jest wyłonienie wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. projektu budowlanego, projektów wykonawczych, projektów warsztatowych, jeśli będą niezbędne oraz sprawowanie nadzoru autorskiego przez cały okres realizacji inwestycji.
Postępowanie składa się z trzech etapów:
1. W odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, zainteresowani wykonawcy zgłaszają swoje zespoły projektowe spełniające wymogi określone przez zamawiającego celem zakwalifikowania do kolejnego etapu. Szczegółowe zasady i precyzyjne wymogi znajdują się w Regulaminie postępowania.
2. Drugi etap polegać będzie na złożeniu przez wykonawców ofert na wykonanie prac projektowych, które oceniane będą na podstawie kryteriów jakościowych.

Podmioty zainteresowane udziałem w postępowaniu, spełniające wymagania określone w Regulaminie postępowania składają zgłoszenie do udziału w postępowaniu (wzór zamieszczony w Regulaminie). Zgłoszenie należy składać elektronicznie na adres [email protected] w terminie 14.01.2022 r. godz. 16.00.

Szczegóły: http://slaskwroclaw.pl/strona/aktualnosci/konkurs-na-projekt-akademii-pilkarskiej-slaska-wroclaw-aktualizacja-12849323
Dodano: 03/01/2022

Konkursy

Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer zaprasza do jednoetapowego konkursu architektonicznego na opracowanie koncepcji PAR.
Lipiec 20, 2022
Przedmiotem Konkursu jest wykonanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rozbudowy budynku Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej oraz spójnej, całościowej koncepcji zagospodarowania...
Lipiec 4, 2022

Wasze projekty

Inwestor marzył o domu zgodnym z zasadami Feng Shui. Dom miał być również harmonijny oraz ekologi...
Czerwiec 2, 2022
Wizualizacje prezentujące nowe oblicze ciekawej, historycznej kamienicy, po planowanych pracach r...
Styczeń 18, 2022

Wasze realizacje

półki, półki na wymiar, półki bez widocznych wsporników, półki nad biurko
Cellaio - bardzo wytrzymałe na obciążenia (ok. 100 kg/mb) półki na książki lub dokumenty. Nr pro...
Maj 13, 2022
Trzy kąty w jedmym mieszkaniu. Półki na książki i ścianka telewizyjna w salonie.
Kwiecień 18, 2022

Wydarzenia

Plany na przyszłość | LAB to wystawa prezentująca Warszawę przyszłości - zbiór projektów architek...
Lipiec 20, 2022
Helena Kurcyusz - architektka i urbanistka, należąc do nielicznego grona osób mających duży wpływ...
Lipiec 4, 2022