Wydarzenia architektoniczne Październik 4, 2022

BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem

Typ: Konferencje i spotkania
Data od: 25/10/2022
Data do: 27/10/2022
Miasto: Warszawa

Na jakim etapie wdrożenia BIM są polskie firmy? Czy możemy już mówić, że to standard? Na ile lepsza współpraca i dostęp do informacji mogą pomóc stawić czoło aktualnym wyzwaniom na rynku architektoniczno-budowlanym? Między innymi na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w czasie 35 sesji BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem.

Autodesk wraz z parterami zaprasza na kolejną edycję BIM DAYS 2022, w tym roku pod hasłem Cyfrowy Ekosystem. Już po raz ósmy spotykamy się, aby rozmawiać jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całej branży.

Branża architektoniczna i budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i materiałów budowlanych, niestabilny rynek pracy, zmieniające się warunki prawne. Z drugiej strony dążenie do zrównoważonego projektowania, realizacji obiektów, które współgrają ze środowiskiem i pozytywnie wpływają na społeczeństwo. Współpraca, nowe metody zarządzania i realizacji projektów w połączeniu z technologiami - w tym chmurą, narzędziami do symulacji i analiz – wspierają dążenie  do tworzenia wyższej jakości obiektów, a jednocześnie podnoszenia produktywności. To tematy, o których będziemy rozmawiać w gronie ekspertów i praktyków.

Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego – architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych. Cyfryzacja procesu umożliwia lepszą współpracę wszystkich tych stron i podnoszenie produktywności branży.

BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem to 3 dni konferencji, 35 sesji i 40 prelegentów. Wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, praktycy i inżynierowie.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla limitowanej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie trzy dni będą dostępne w formule online.

Zapraszamy do rejestracji: https://bimdays.pl/


Dodano: 04/10/2022, Zmodyfikowano: 04/10/2022

Konkursy

Jeśli masz od 20 do 35 lat, jesteś designerem bądź adeptem kierunków artystycznych i projektowych, a kreatywność to Twoje drugie imię, ten konkurs jest dla Ciebie!
Listopad 27, 2022
Propozycja projektowa powinna optymalnie wykorzystać potencjał i uwarunkowania obszaru opracowania oraz spełniać zarówno oczekiwania lokalnej społeczności, jak i wpisywać się we współczesne trendy...
Listopad 18, 2022

Wasze projekty

Dwupoziomowy budynek z lotu ptaka przejmuje kształt litery U zwróconej ramionami na południe i ot...
Listopad 18, 2022
LANDMARK WHITEFISH APARTAMENTY, MONTANA, US
Październik 28, 2022

Wasze realizacje

LETNIE APARTAMENTY, HOHWACHT, NIEMCY
Październik 28, 2022
IBIS STYLES, RESTAURACJA, DREZNO, NIEMCY
Październik 28, 2022

Wydarzenia

W dniach 16-17 listopada 2022 r. w Warszawie odbędzie się po dwóch latach przerwy, 5. edycja konf...
Listopad 2, 2022
Wystawa 20 projektów architektonicznych w walce ze zmianami klimatu, która już 17 listopada otwie...
Październik 24, 2022