Gdynia Design Days 2009

Typ: Konferencje i spotkania
Data od: 09/07/2009
Data do: 19/07/2009
Miasto: Gdynia

Od 9 do 19 lipca Gdynia będzie europejską stolicą designu.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Urząd Miasta Gdyni zapraszają na Gdynia Design Days 2009 – drugą edycję międzynarodowego wydarzenia promującego design krajów nadbałtyckich. Misją festiwalu jest promocja dobrych praktyk projektowych podnoszących jakość życia.

Gdynia Designem stoi Gdynia Design Days to element strategii rozwoju Miasta Gdyni, które jako miejsce przyjazne dla biznesu kreatywnego, konsekwentnie angażuje się w upowszechnianie nowoczesnych rozwiązań projektowych. Gdynia chce przyciągnąć innowacyjne firmy, które dostrzegają w mieście nowe możliwości biznesowe. Program Gdynia Design Days poprzez wystawy i wydarzenia kulturalne popularyzuje zjawisko wzornictwa wśród szerokiej publiczności. Jest to również ważne wydarzenie dla środowiska profesjonalnego, dla którego Instytut Wzornictwa Przemysłowego przygotował warsztaty z wprowadzenia nowego produktu na rynek oraz prezentacje najlepszych praktyk wzorniczych i nowatorskich projektów produktów oraz usług.

Dni Biznesu Kreatywnego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym

W dniach 13-17 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się inauguracja bezpłatnych warsztatów dla projektantów, organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w ramach finansowanego ze środków unijnych programu „Zaprojektuj Swój Zysk”. Projektanci w trakcie 5-dniowego szkolenia poznają metody współpracy z przedsiębiorcą w procesie projektowym. Zajęcia będą pomocne w zrozumieniu kultury technologicznej firmy, warunków rynkowych, celów biznesowych i marketingowych. Zaproszeni do udziału w warsztatach przedsiębiorcy zdobędą wiedzę, jak rozpocząć
i rozwijać współpracę z projektantem, poznać i docenić rolę wzornictwa rozumianego jako narzędzie do zwiększenia konkurencyjności rynkowej. Kulminacją szkolenia będzie sesja networkingowa, gdzie obie strony będą mogły nawiązać relacje biznesowe.
Projektanci i przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w warsztatach w ramach programu „Zaprojektuj Swój Zysk” mogą zgłosić się do Instytutu Wzornictwa Przemysłowego: gdd@iwp.com.pl.

Szczegóły na stronie: http://gdyniadesigndays.eu/


Dodano: 04/05/2009, Zmodyfikowano: 30/06/2009

Konkursy

For this architecture competition, participants are tasked with creating sustainable designs for lodges that can be replicated throughout the protected areas of Abu Dhabi.
Listopad 19, 2019
„Przestrzeń wspólna jest wartością. Nagroda NIAiU” to konkurs na najlepsze prace magisterskie i dyplomy projektowe, obronione w latach 2017/18 i 2018/19. Celem konkursu jest nie tylko promocja najc...
Listopad 19, 2019

Wasze projekty

DZIAŁKA / LOKALIZACJA BUDYNKU Działka zlokalizowana w Mikołowie, u podnóża góry pokrytej gęstym...
Listopad 16, 2019
dzienna wizualizacja 3d budynku mieszkalnego
Wizualizacja 3d budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, prezentująca stan obiektu po planowanej pr...
Listopad 13, 2019

Wasze realizacje

Dom usytuowany na południowym zboczu gór izerskich nad miejscowością Wojcieszyce w Kotlinie Jelen...
Październik 7, 2019
Glass House Architekt Seweryn Nogalski Beton House
Kaskadowo spływająca kubatura, choć pełna surowego betonu, daje wrażanie lekkości. Charakterystyc...
Lipiec 13, 2019

Wydarzenia

Ekspozycja prezentuje nieruchome obiekty, które widziane z różnych perspektyw nabierają ruchu.
Grudzień 2, 2019
Wystawa przygląda się wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie świat, oraz nowym możliwościom budowa...
Październik 24, 2019