Gdynia Design Days 2009

Typ: Konferencje i spotkania
Data od: 09/07/2009
Data do: 19/07/2009
Miasto: Gdynia

Od 9 do 19 lipca Gdynia będzie europejską stolicą designu.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Urząd Miasta Gdyni zapraszają na Gdynia Design Days 2009 – drugą edycję międzynarodowego wydarzenia promującego design krajów nadbałtyckich. Misją festiwalu jest promocja dobrych praktyk projektowych podnoszących jakość życia.

Gdynia Designem stoi Gdynia Design Days to element strategii rozwoju Miasta Gdyni, które jako miejsce przyjazne dla biznesu kreatywnego, konsekwentnie angażuje się w upowszechnianie nowoczesnych rozwiązań projektowych. Gdynia chce przyciągnąć innowacyjne firmy, które dostrzegają w mieście nowe możliwości biznesowe. Program Gdynia Design Days poprzez wystawy i wydarzenia kulturalne popularyzuje zjawisko wzornictwa wśród szerokiej publiczności. Jest to również ważne wydarzenie dla środowiska profesjonalnego, dla którego Instytut Wzornictwa Przemysłowego przygotował warsztaty z wprowadzenia nowego produktu na rynek oraz prezentacje najlepszych praktyk wzorniczych i nowatorskich projektów produktów oraz usług.

Dni Biznesu Kreatywnego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym

W dniach 13-17 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się inauguracja bezpłatnych warsztatów dla projektantów, organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w ramach finansowanego ze środków unijnych programu „Zaprojektuj Swój Zysk”. Projektanci w trakcie 5-dniowego szkolenia poznają metody współpracy z przedsiębiorcą w procesie projektowym. Zajęcia będą pomocne w zrozumieniu kultury technologicznej firmy, warunków rynkowych, celów biznesowych i marketingowych. Zaproszeni do udziału w warsztatach przedsiębiorcy zdobędą wiedzę, jak rozpocząć
i rozwijać współpracę z projektantem, poznać i docenić rolę wzornictwa rozumianego jako narzędzie do zwiększenia konkurencyjności rynkowej. Kulminacją szkolenia będzie sesja networkingowa, gdzie obie strony będą mogły nawiązać relacje biznesowe.
Projektanci i przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w warsztatach w ramach programu „Zaprojektuj Swój Zysk” mogą zgłosić się do Instytutu Wzornictwa Przemysłowego: gdd@iwp.com.pl.

Szczegóły na stronie: http://gdyniadesigndays.eu/


Dodano: 04/05/2009, Zmodyfikowano: 30/06/2009

Konkursy

Arts School, a place with architecture, photography, painting and sculpture laboratory.
Styczeń 3, 2020
The 2020 Architecture at Zero competition challenge is to create a zero net energy library for the San Benito County Free Library in Hollister, CA.
Styczeń 2, 2020

Wasze projekty

Dom jednorodzinny typu kostka
Ten projekt jest przykładem domu jednorodzinnego energooszczędnego z zaprojektowanym inteligentny...
Styczeń 22, 2020
Projekt domu jednorodzinnego z dachem kopertowym
Projekt tego domu jednorodzinnego jest z myślą o inwestorach lubiących klasykę i tradycyjne bryły...
Styczeń 22, 2020

Wasze realizacje

Cellaio - narożne półki na książki - bardzo wytrzymałe na obciążenia, tworzone zawsze na wymiar i...
Styczeń 23, 2020
Bardzo wytrzymałe na obciążenia półki na książki Cellaio - tworzone zawsze na wymiar i wg indywid...
Styczeń 23, 2020

Wydarzenia

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców,...
Styczeń 3, 2020
Ekspozycja prezentuje nieruchome obiekty, które widziane z różnych perspektyw nabierają ruchu.
Grudzień 2, 2019