Okna, drzwi

28 Kwiecień 2022

Inspirujący kolor very peri króluje w FAKRO

Miasto: Nowy Sącz
Firma: FAKRO
     
Kolor odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a nawet na uczucia. Niesie ze sobą potężny ładunek emocjonalny. Kolor to siła. Dlatego też instytut Pantone, zrzeszający grono uznanych specjalistów od projektowania koloru, od ponad 20 lat wybiera i ogłasza ten, który będzie przewodnim w danym roku. Wybór koloru nigdy nie był i nie jest przypadkowy.

Zawsze wiąże się z obecną sytuacją i jest zgodny z dominującymi trendami. Jest odbiciem pragnień i obaw oraz symbolem globalnych nastrojów i przemian, jakie zachodzą na świecie. Śmiało można powiedzieć, że kolor roku Pantone nie tylko kreuje trendy, ale też z nich bezpośrednio wynika. Na wybór koloru 2022 roku, ogromny wpływ miała pandemia Covid-19. Na szczęście powoli wychodzimy z czasu ścisłej izolacji, z pełną świadomością, że życie wielu osób, a także firm, zmieniło się nieodwracalnie. Wirtualny świat stał się nam bliższy niż kiedykolwiek. Kolor very peri odzwierciedla więc połączenie świata cyfrowego z fizycznym, to nowy kolor, wymyślony na potrzeby tego roku.

Very peri to odważny kolor, który powstał z połączenia intensywnej barwy niebieskiej z fioletowymi i czerwonymi akcentami. Niebieski oznacza łagodność i stabilizację, której wszyscy obecnie potrzebujemy, a czerwone i fioletowe akcenty to obietnica nowej energii, zmiany i otwierania się na to, co przyniesie jutro. Kolor roku zachęca do odważnych zmian, dając ogromne możliwości twórcze, po które wystarczy sięgnąć.

Rolety ARF FAKRO w najmodniejszym kolorze roku?

Firma FAKRO od zawsze podąża za nowymi trendami, a często sama je wytycza. Zobaczcie jak pięknie komponują się nasze intrygujące rolety w najmodniejszym kolorze very peri z szarym fotelem. Do tego poduszka w tym samym odcieniu. Drewniane meble w naturalnym kolorze idealnie dopełniają całości.

Roleta ARF to wyjątkowa dekoracja poddasza, a przy tym bardzo praktyczna. Doskonale chroni przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu, nawet podczas bardzo słonecznych dni, na poddaszu może zapanować przyjemny ”mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Prowadnice pozwalają na ustawienie rolety w dowolnym położeniu, co pozwala na płynne regulowanie ilością światła, które chcemy wpuścić do środka.

Zapewniamy, że roleta do okna dachowego w kolorze tego sezonu, ożywi każde wnętrze i doda mu wyjątkowości. Very peri pasuje do wielu aranżacji. Szczególnie dobrze prezentuje się w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach w stylu glamour i art deco. Nie oznacza to jednak, że nie można z nim eksperymentować i użyć do wnętrz w innych stylach. W klasycznych wnętrzach barwę też można wykorzystać w formie dodatków typu fotel, sofa, lampa, czy nawet same poduszki. Odważne dodatki nadadzą klasyce modnego akcentu. Jasny, delikatny odcień very peri sprawdzi się w łazience i sypialni, czyli w tych pomieszczeniach, w których odpoczywamy. W kuchni idealnie skomponuje się z bielą lub szarością. Jeśli very peri połączymy z kolorem: zielonym, złotym, szarym lub brązowym, to

Stworzymy oryginalną komfortową aranżację i nowoczesny design. Wyzwól w sobie twórczą energię i wyraź swoją beztroską pewność siebie kolorem. Możesz zaszaleć i dodać wnętrzu ekspresji. Postaw na radosną obecność odważnych dodatków w Twoim domu.

Pamiętajmy, aby w każdym pomieszczeniu zapewnić odpowiednie źródło światła, które rozjaśnia i nadaje przestronności wnętrzu. Dzięki zamontowanej na oknie rolecie możemy sterować światłem i powodować zmiany nastroju w pomieszczeniu. Zarówno światło naturalne jak i kolor very peri, pomagają uzyskać przestrzeń nie tylko estetyczną, ale również pozytywnie wpływającą na zdrowie i samopoczucie domowników.

Zainspiruj się z roletą FAKRO w kolorze very peri, dodaj wnętrzu energii i otwórz się na zmiany.

sklep.fakro.pl

Budynki zrównoważone

KingstonTH / ©Ed Reeve
Jest to pierwszy budynek uniwersytecki, który zdobył tę nagrodę w dziedzinie architektury. Pokazu...
Maj 4, 2022
Warsaw UNIT
Wieżowiec z certyfikatem WELL Health-Safety Rating, w pełni przystosowany do pracy w postpandemic...
Kwiecień 12, 2022

Materiały budowlane

      Kolor odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Ma ogromny wpływ na nas...
Kwiecień 28, 2022
    Bardzo często pomieszczenia na poddaszu posiadają okna dachowe, przez które wlewa...
Kwiecień 28, 2022

Konkursy

The monumental structure of the Silos, located in Buenos Aires on the Eastern side of Puerto Madero, is one of the few port constructions that persist in the neighbourhood and the only one that has...
Kwiecień 28, 2022
This competition encourages designers to review and redesign these promising abandoned sites through a regenerative lens. The proposed design should consider the speed of changes and development th...
Kwiecień 25, 2022