Powrót do listy tematów
Środa 24 Październik 2018, 09:55:50

Kuchnia marzeń

Witam serdecznie. Z jakich futurystycznych rozwiązań korzystacie w swoim domu? A konkretniej to w kuchni. To takie miejsce gdzie spędza się najwięcej czasu w sumie. Także wygoda to priorytet. Czytałam na http://kuchniatwoichmarzen.pl/ że są rożne systemy inteligentne do tego pomieszczenia ale bardziej mnie zastanawia czy ktoś z tego korzysta.
Środa 24 Październik 2018, 13:28:34

Re: Kuchnia marzeń

Ja zazwyczaj biorę pomysły z http://kuchniailazienka.pl/ . Bardzo fajne miejsce w sieci, można zobaczyć jak żyją sobie inni, czasami nawet fajny przepis dadzą. Ogólnie mało stron przeglądam ale ta ma szczególne miejsce w moim sercu. Również pozdrawiam happy
Czwartek 25 Październik 2018, 16:37:26

Re: Kuchnia marzeń

Znajomy mi wczoraj pokazał stronę http://lazienkaprojekt.pl/ no i faktycznie jest tam trochę ciekawych informacji. Fajnie że są jeszcze takie miejsca w sieci które nie są nastawione na zysk z uzgodnionych poleceń.
Piątek 26 Październik 2018, 13:01:44

Re: Kuchnia marzeń

Teraz bardzo popularne są kuchnie w stylu high tech, bardzo często z systemami inteligentnego domu. Tak też chciałbym u siebie zrobić. Popatrz na takie projekty tutaj: http://kuchnia-idealna.pl/ właśnie tak wygląda moja kuchnia marzeń.
Piątek 07 Grudzień 2018, 15:27:59

Re: Kuchnia marzeń

Od niedawna również mogę cieszyć się z mojej kuchni, w końcu wygląda tak jak sobie zaplanowałam. happy Niedawno mieliśmy remont generalny, więc mogłam wybrać zaczynając od płytek, a kończąc na meblach i dodatkach. Jednak największy problem z miałam z wyborem płytek. Na szczęście w sklepie: https://plytki24.pl/plytki-i-kafelki-kuchenne/cat_100866.html znalazłam szeroki wybór kafelek do kuchni, więc kupiłam te, które najbardziej pasowały do mebli. Efekt końcowy jest rewelacyjny!