Aktualności

Wrzesień 1, 2010

MIRROR SCREEN

Lustereczko powiedz przecie, co się dzieje dziś na świecie... XXI wiek to czas dynamicznych i otwartych ludzi, którzy potrzebują wiedzieć wszystko na bieżąco. Dlatego też ogromne znaczenie mają dziś nowatorskie rozwiązania wielofunkcyjne, które ułatwiają organizację rozpędzonego do granic dnia i dodatkowo codzienne rytuały czynią nowocześnie przyjemnymi.

Multimedialne lustro - ogromnym jego atutem jest lustrzana powłoka, która sprawia, że w chwili wyłączenia tafla odzyskuje pełnowartościową, użytkową funkcję lustra.


Dla kogo?
MIRROR SCREEN jest innowacyjną propozycją dla osób, które pragną iść z duchem czasu, a jeszcze lepiej być o krok przed innymi.Jak działa?
MIRROR SCREEN pełni podwójną funkcję: telewizora oraz lustra. To multimedialne zwierciadło działa na zasadzie podobnej do "lustra weneckiego". Po włączeniu, na tafli pojawia się obraz, który jakością dorównuje najnowszym ekranom technologii HD. Ogromnym jego atutem jest lustrzana powłoka, która sprawia, że w chwili wyłączenia tafla odzyskuje pełnowartościową, użytkową funkcję lustra.


Gdzie tylko chcesz!
Mirror Screen jest również doskonałym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza, w którym nie uwzględnia się eksponowania sprzętu elektroniki użytkowej. Może być elementem wystroju dowolnej przestrzeni, i twojej osobistej i komercyjnej; zarówno gabinetów, sal konferencyjnych, galerii handlowych, salonów fryzjerskich, klubów fitness, obiektów gastronomicznych, hoteli, jak i domowych łazienek, kuchni czy sypialni.
To multimedialne lustro zmienia i wzbogaca przestrzeń.


Wymiar i zastosowania
Malutkie lustereczko czy wielkie lustro? Wybór należy do Ciebie! Wielkości ekranów to 22 i 42 cale. Dodatkowe zastosowania zależą od Twoich potrzeb! W salonach sprzedaży, na targach, wystawach, nawet w ekskluzywnych toaletach czy obiektach gastronomicznych MIRROR SCREEN może być nie tylko dekoracją, odbiornikiem telewizyjnym, ale także niestandardowym nośnikiem reklam.

To łatwe!
Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Może odbywać się za pośrednictwem funkcjonalnego pilota.

Źródła obrazu
Źródłami obrazu są wszystkie łącza cyfrowe i analogowe stosowane w najnowszych telewizorach oraz łącza komputerowe. Dodatkowo zastosowany został port na pamięć masową USB - w prosty sposób można oglądać zdjęcia, filmy...

Źródło zasilania
Standardowe 220V.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.lustrohd.pl

Źródło: artykuł sponsorowany

Tagi: mirro screen

Konkursy

Jeśli masz od 20 do 35 lat, jesteś designerem bądź adeptem kierunków artystycznych i projektowych, a kreatywność to Twoje drugie imię, ten konkurs jest dla Ciebie!
Listopad 27, 2022
Propozycja projektowa powinna optymalnie wykorzystać potencjał i uwarunkowania obszaru opracowania oraz spełniać zarówno oczekiwania lokalnej społeczności, jak i wpisywać się we współczesne trendy...
Listopad 18, 2022

Wasze projekty

Dwupoziomowy budynek z lotu ptaka przejmuje kształt litery U zwróconej ramionami na południe i ot...
Listopad 18, 2022
LANDMARK WHITEFISH APARTAMENTY, MONTANA, US
Październik 28, 2022

Wasze realizacje

LETNIE APARTAMENTY, HOHWACHT, NIEMCY
Październik 28, 2022
IBIS STYLES, RESTAURACJA, DREZNO, NIEMCY
Październik 28, 2022

Wydarzenia

W dniach 16-17 listopada 2022 r. w Warszawie odbędzie się po dwóch latach przerwy, 5. edycja konf...
Listopad 2, 2022
Wystawa 20 projektów architektonicznych w walce ze zmianami klimatu, która już 17 listopada otwie...
Październik 24, 2022