Aktualności

Luty 24, 2009

XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2009

Targi ŚWIATŁO to jedyne, o takim charakterze, branżowe wydarzenie w Polsce, łączące część szkoleniową z wystawą najnowszych rozwiązań w branży. Wykłady prowadzone przez fachowców z ośrodków z całej Polski uzupełniane są o prezentacje firm reprezentujących najnowsze rozwiązania i technologie branży oświetleniowej. Uczestnicy szkoleń mają zatem możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów na stoiskach targowych.

Wstęp na obydwie imprezy jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem Targów zapraszamy na stronę internetową www.lightfair.pl/?pid=main_tresc.pl.27 , gdzie znajdziecie Państwo zaproszenie na Targi.

Terminarz wydarzeń

23 marca - poniedziałek
Zapraszamy na seminarium „Oświetlenie drogowe” poświęcone praktycznym problemom związanym z oświetleniem dróg i ulic oraz minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Wydarzenie to połączone będzie z rozstrzygnięciem Konkursu Na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2008 roku i uroczystością nagrodzenia laureatów. Patronat nad Konkursem sprawuje Minister Infrastruktury, który wręczy przyznane nagrody i wyróżnienia.

24 marca - wtorek
Architektów i projektantów zapraszamy na organizowane pod Patronatem Izby Architektów R.P. i Stowarzyszenia Architektów Polskich spotkanie Architektura*Światło*Przestrzeń. Problematyka spotkania dotyczyć będzie kształtowania przestrzeni i obiektów architektonicznych przy wykorzystaniu światła, nowych technik oświetlania oraz problemów energooszczędności.
Wykład - prezentację wprowadzającą do tematu i dyskusji przedstawi, gość honorowy, światowej sławy architekt i projektant, wielokrotnie nagradzany w konkursach architektonicznych - Giampiero Peia.
Firma OSRAM przedstawi nową generacje LED i ich zastosowanie w architekturze.
Spotkanie poprowadzi achitekt Pan Tomasz Tomaszewski.

Przedstawicieli samorządów lokalnych, klubów sportowych, inwestorów, firm wykonawczych, a także architektów i projektantów zapraszamy na seminarium "Oświetlenie małych obiektów sportowych". Patronat nad tym spotkaniem sprawuje Minister Sportu i Turystyki. Seminarium poświęcone jest możliwościom wykonywania i wyposażania małych boisk i hal sportowych przy racjonalizacji kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych i wbrew tytułowi dotyczyć będzie również innych elementów wyposażenia jak np. nawierzchnie, nagłośnienie.

25 marca - środa
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe oraz Agencja SOMA – organizator Targów, zapraszają na seminarium
"Oświetlenie obiektów hotelarsko – gastronomicznych".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do udziału w Forum Dyskusyjnym - Rola wielkopowierzchniowych marketów budowlanych w kreowaniu rynku oświetleniowego i elektrotechnicznego oraz kreowaniu potrzeb oszczędzania energii elektrycznej i postaw proekologicznych wśród konsumentów.

Zapraszamy do udziału w warsztacie szkoleniowym instalacje w inteligentnych budynkach organizowanym w ramach odbywajacych sie równolegle Targów ELEKTROTECHNIKA 2009 www.elektroinstalacje.pl

Targi odbędą się w dniach 23 - 25 marca 2009 w godzinach 10-18 w nowoczesnym obiekcie Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (wjazd od ulicy Bema).

Zobacz: Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2009 oraz Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2009.

Tagi: światło targi

Konkursy

Architecture at Zero is a design competition for decarbonization, equity and resilience, open to students and professionals worldwide. It serves to engage the fields of architecture, design, engine...
Listopad 29, 2021
The Wheelwright Prize is dedicated to advancing original architectural research that shows potential to make a significant impact on architectural discourse.
Listopad 29, 2021

Wasze projekty

Przykładowe rzuty 3d mieszkania jakie wykonujemy dla deweloperów i inwestorów nieruchomości. Dwu-...
Październik 27, 2021
Koncepcja projektu powstała w zasadzie poprzez zderzenie potrzeb klienta z uwarunkowaniami działk...
Październik 17, 2021

Wasze realizacje

Żywica epoxydowa / jesion / diody LED
Kontrowersyjna realizacja schodów przez umieszczenie ich w pomieszczeniu o mnogości wzorów, tekst...
Czerwiec 24, 2021
Półki na książki stworzonene wymiar i wg indywidualnego projektu.
Czerwiec 12, 2021

Wydarzenia

Targi imm cologne w Kolonii od 17 do 23 stycznia 2022 r. - pomysły, inspiracje i innowacje z pier...
Listopad 8, 2021
A virtual exhibition and events series highlighting the built environment’s role in tackling the...
Listopad 2, 2021