Aktualności

Luty 24, 2009

XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2009

Targi ŚWIATŁO to jedyne, o takim charakterze, branżowe wydarzenie w Polsce, łączące część szkoleniową z wystawą najnowszych rozwiązań w branży. Wykłady prowadzone przez fachowców z ośrodków z całej Polski uzupełniane są o prezentacje firm reprezentujących najnowsze rozwiązania i technologie branży oświetleniowej. Uczestnicy szkoleń mają zatem możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów na stoiskach targowych.

Wstęp na obydwie imprezy jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem Targów zapraszamy na stronę internetową www.lightfair.pl/?pid=main_tresc.pl.27 , gdzie znajdziecie Państwo zaproszenie na Targi.

Terminarz wydarzeń

23 marca - poniedziałek
Zapraszamy na seminarium „Oświetlenie drogowe” poświęcone praktycznym problemom związanym z oświetleniem dróg i ulic oraz minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Wydarzenie to połączone będzie z rozstrzygnięciem Konkursu Na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2008 roku i uroczystością nagrodzenia laureatów. Patronat nad Konkursem sprawuje Minister Infrastruktury, który wręczy przyznane nagrody i wyróżnienia.

24 marca - wtorek
Architektów i projektantów zapraszamy na organizowane pod Patronatem Izby Architektów R.P. i Stowarzyszenia Architektów Polskich spotkanie Architektura*Światło*Przestrzeń. Problematyka spotkania dotyczyć będzie kształtowania przestrzeni i obiektów architektonicznych przy wykorzystaniu światła, nowych technik oświetlania oraz problemów energooszczędności.
Wykład - prezentację wprowadzającą do tematu i dyskusji przedstawi, gość honorowy, światowej sławy architekt i projektant, wielokrotnie nagradzany w konkursach architektonicznych - Giampiero Peia.
Firma OSRAM przedstawi nową generacje LED i ich zastosowanie w architekturze.
Spotkanie poprowadzi achitekt Pan Tomasz Tomaszewski.

Przedstawicieli samorządów lokalnych, klubów sportowych, inwestorów, firm wykonawczych, a także architektów i projektantów zapraszamy na seminarium "Oświetlenie małych obiektów sportowych". Patronat nad tym spotkaniem sprawuje Minister Sportu i Turystyki. Seminarium poświęcone jest możliwościom wykonywania i wyposażania małych boisk i hal sportowych przy racjonalizacji kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych i wbrew tytułowi dotyczyć będzie również innych elementów wyposażenia jak np. nawierzchnie, nagłośnienie.

25 marca - środa
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe oraz Agencja SOMA – organizator Targów, zapraszają na seminarium
"Oświetlenie obiektów hotelarsko – gastronomicznych".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do udziału w Forum Dyskusyjnym - Rola wielkopowierzchniowych marketów budowlanych w kreowaniu rynku oświetleniowego i elektrotechnicznego oraz kreowaniu potrzeb oszczędzania energii elektrycznej i postaw proekologicznych wśród konsumentów.

Zapraszamy do udziału w warsztacie szkoleniowym instalacje w inteligentnych budynkach organizowanym w ramach odbywajacych sie równolegle Targów ELEKTROTECHNIKA 2009 www.elektroinstalacje.pl

Targi odbędą się w dniach 23 - 25 marca 2009 w godzinach 10-18 w nowoczesnym obiekcie Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (wjazd od ulicy Bema).

Zobacz: Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2009 oraz Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2009.

Tagi: światło targi

Konkursy

In this competition, we invite architects, designers, and dreamers to imagine the future of art as influenced and created by artificial intelligence. The challenge is to conceptualize what an AI ar...
Marzec 11, 2024
Instytut Wzornictwa Przemysłowego prezentuje wyjątkowe wyzwanie dla młodych kreatywnych umysłów – konkurs Young Design 2024 pod hasłem „REsponsibility – ODPOWIEDZIALNOŚĆ – ZRÓWNOWAŻONE PROJEKTOWANIE”
Marzec 4, 2024

Wasze projekty

Inwestorzy projektu Trzy Szczyty mieli założenie, chcieli dom katalogowy. Po kilku spotkaniach ud...
Marzec 13, 2024
Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji architektoniczno-rzeźbiarskiej pomnika – praca fina...
Marzec 6, 2024

Wasze realizacje

Mieszkanie w Krakowie zostało zaaranżowane z myślą o właścicielu – miłośniku science fiction. Ins...
Luty 21, 2024
Dom jednorodzinny pod Krakowem. Inspiracje do projektu zaczerpnięte z różnych dziedzin sztuki- mu...
Styczeń 24, 2024

Wydarzenia

Podczas Kongresu będą omawiane aktualne trendy inwestycyjne w odniesieniu do europejskiej strateg...
Luty 5, 2024
Śląska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na pierwsze Forum Młodej Architektury – Forma 2024....
Styczeń 31, 2024