Wydarzenia architektoniczne Listopad 23, 2023

BIM DAYS 2023

Typ: Konferencje i spotkania
Data od: 28/11/2023
Data do: 30/11/2023
Miasto: Warszawa / on-line

Ekosystem danych – cyfryzacja, dane i zrównoważony rozwój

Jak budować cyfrowe procesy w firmach na rynku architektoniczno-budowlanym, żeby działać bardziej efektywnie? Jak wykorzystać szanse, które przynosi cyfryzacja do rozwoju i zwiększania konkurencyjności polskiej branży architektonicznej i budowlanej? Jak przekuć dostępne dane w możliwość budowania lepszego, bardziej zrównoważonego świata? Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy szukać podczas 9. konferencji BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych. Odbędzie się ona już 28-30 listopada 2023 w formule hybrydowej. Agenda i rejestracja dostępne są na stronie www wydarzenia.

Warszawa, listopad 2023 –  Autodesk wraz z partnerami zapraszają na kolejną edycję BIM DAYS 2023, w tym roku pod hasłem Ekosystem danych. Już po raz dziewiąty spotykamy się, aby rozmawiać jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całego sektora projektowo-budowlanego.

Program tegorocznego wydarzenia będzie koncentrował się na  obszarach związanych z:

  • kolejnych etapach cyfryzacji polskiej branży projektowo-budowlanej i rozwijania dojrzałości cyfrowej organizacji,
  • zrównoważonym podejściem do procesu budowlanego i wpływem uwarunkowań prawno-finansowych na wzrost świadomości środowiskowej,
  • wartością i zarządzaniem danymi w procesie budowlanym.

Organizatorzy przygotowali również specjalną sesję dla producentów materiałów i urządzeń dla branży budowlanej. To grupa, której włączenie do ekosystemu danych rośnie wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej standardów ESG  wśród inwestorów i projektantów.

- Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych, a także firm produkujących urządzenia i materiały dla budownictwa. To przestrzeń i czas do wymiany  doświadczeń. Chcemy umożliwić rozprzestrzenianie się dobrych praktyk, edukowanie rynku i dzięki temu wesprzeć transformację cyfrową  całego sektora – mówi Agnieszka Staniewicz, Account Based Marketing Manager w Autodesk.

BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych to 3 dni konferencji, ponad 40 sesji i ponad 50 prelegentów. Wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, w tym wielu praktyków i liderów cyfryzacji w swoich organizacjach.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla limitowanej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie trzy dni będą dostępne w formule online.

Zapraszamy do rejestracji: strona wydarzenia

Informacje o konferencji

  • BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych
  • Konferencja hybrydowa, 28-30.11.2023
  • Rejestracja oraz program konferencji: strona wydarzenia

Patroni instytucjonalni: Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH), Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), Polski Związek Firm Developerskich (PZFD), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP (SITK RP), Zespół Doradców Gospodarczych TOR,
Partnerzy Złoci: Dell Technologies, Esri
Partnerzy Srebrni: Leica Geosystems
Partnerzy Autodesk: AEC Design, Arkance Systems Poland, Graitec, Man and Machine, MAT, Procad.


Dodano: 23/11/2023, Zmodyfikowano: 23/11/2023

Konkursy

The “Re-Draw” competition aims to develop one drawing to ‘represent’ an iconic architectural piece. The participants are asked to draft one image, with absolute freedom of scale, technique, and lev...
Luty 28, 2024
KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY Integracji i Towarzystwa Urbanistów Polskich pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP.
Luty 28, 2024

Wasze projekty

Projekt Willa Biała Magnolia to kolejna próba zmiany zastanego porządku rzeczy na krakowskiej dzi...
Luty 28, 2024
Budynek mieszkalny w Krakowie, klasyczne elementy klinkierowe na fasadzie nadają ponadczasowy cha...
Luty 14, 2024

Wasze realizacje

Mieszkanie w Krakowie zostało zaaranżowane z myślą o właścicielu – miłośniku science fiction. Ins...
Luty 21, 2024
Dom jednorodzinny pod Krakowem. Inspiracje do projektu zaczerpnięte z różnych dziedzin sztuki- mu...
Styczeń 24, 2024

Wydarzenia

Podczas Kongresu będą omawiane aktualne trendy inwestycyjne w odniesieniu do europejskiej strateg...
Luty 5, 2024
Śląska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na pierwsze Forum Młodej Architektury – Forma 2024....
Styczeń 31, 2024