Pracownie architektoniczne

Marzec 6, 2023

Korilla STUDIO

Projektowanie wnętrz Korilla Studio
Właściciel: Kornelia Michoń
Specjalizacja: Architektura wnętrz, projekty mebli, wizualizacje interior
Pełne dane tego profilu dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników

Korilla STUDIO
to architektura wnętrz i projekty mebli.
Oryginalne i funkcjonalne.


Zdaniem Coco Chanel dom stanowi odbicie duszy właściciela.
We wrocławskim biurze projektowania wnętrz, Korilla Studio, chcemy, aby wnętrza Waszych domów i mieszkań były nie tylko funkcjonalne, spełniały wszelkie Wasze założenia, ale przede wszystkim miały właśnie tę duszę, ten błysk! I co ważne, aby od progu ukazywały styl i charakter właściciela.

Zgodnie z naszą filozofią, Korilla Studio to pracownia projektowa z Wrocławia, której celem jest zaprojektowanie efektownego, niebanalnego i harmonijnego wnętrza szytego na miarę i spełniającego wszelkie marzenia Inwestora.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ TO NIEZWYKLE ZŁOŻONY PROCES,

w którym ważny jest nie tylko układ funkcjonalny, ale również kolory, faktury, struktury, najdrobniejsze detale, design i oczywiście aspekty techniczne. Urządzanie własnej przestrzeni użytkowej, jest niezwykle emocjonującym, ale również bardzo stresującym przedsięwzięciem, bowiem mnogość stylów, wnętrzarskich trendów, rozwiązań na rynku i nierzadko mało ergonomiczne, trudne układy mieszkań, domów czy pomieszczeń komercyjnych mogą przyprawić niezłych trudności w aranżacji wnętrz. Warto wtenczas skorzystać z usługi projektowania wnętrz, którą wykona kreatywne wrocławskie biuro projektowania wnętrz- Korilla Studio, zrzeszające doświadczonych i niezwykle kreatywnych projektantów wnętrz. Dzięki współpracy z architektem wnętrz, unikniesz błędów, zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy.


PROJEKTY WNĘTRZ Z KORILLA STUDIO. TWÓJ PROFESJONALNY ARCHITEKT WNĘRZ.

Jeśli otaczająca Cię przestrzeń, komfort życia jest dla Ciebie znacząca- zatem chcesz, aby wnętrze, w którym żyjesz było nie tylko piękne, ale również w pełni funkcjonalne i ponadczasowe, to zamów kompleksowy projekt wnętrza, który specjalnie dla Ciebie wykreuje profesjonalny architekt wnętrz. Dobry projektant wnętrz i renomowane biuro architektury wnętrz pozwoli Ci w czasie remontu uniknąć wielu błędów, przez które Twój dom czy mieszkanie nie będzie w pełni zagospodarowane i przytulne. Nowoczesny i unikalny projekt wnętrza dopasowany do stylu Twojego życia stworzony przez projektanta i architekta wnętrz z Korilla Studio, sprawi, że każdego dnia z przyjemnością będziesz wracał do własnego domu.

ARANŻACJA I PROJEKT WNĘTRZA WYKREOWANY W STUDIO PROJEKTOWE KORILLA STUDIO PRZEZ ARCHITEKTA WNĘTRZ,

będzie opracowane indywidualnie i z dbałością o najdrobniejsze detale. Zajmie się tym doświadczony i pełen pasji wrocławski projektant wnętrz. Bo w końcu każdy z naszych zadowolonych Klientów jest inny, ma indywidualne wymagania, a tym samym każdy z naszych projektów wnętrz będzie niepowtarzalny i oryginalny.

Dodane przez: korillastudio
Dodano: 06/03/2023

Domy jednorodzinne

Ideą było stworzenie przestrzeni dobrego samopoczucia dla umysłu, ciała i duszy. Przestrzeń, w kt...
Marzec 7, 2023
Koncepcja dwukondyngnacyjnej willi zlokalizowanej nad jeziorem to projekt, który zakłada wpisanie...
Grudzień 2, 2022

Wasze realizacje

Czarna kuchnia
Metamorfoza kawalerki. Największą zmianą było przeniesienie kuchni i połączenie jej ze strefą dzi...
Luty 14, 2023
Mieszkanie w stylu eklektycznym_kuchnia
Mieszkanie w stylu eklektycznym. Głównym elementem wnętrza jest zabudowa meblowa, która "przecina...
Styczeń 17, 2023

Materiały budowlane

BP2 zapowiedziało oficjalną premierę nowej marki i produktów na rynku pokryć dachowych.SOLROOF t...
Styczeń 26, 2023
BP2 zapowiedziało oficjalną premierę nowej marki i produktów na rynku pokryć dachowych.SOLROOF t...
Styczeń 26, 2023

Konkursy

Konkursu na opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu rekreacyjno- kulturalnego w Mielcu
Marzec 27, 2023
An Architecture Competition for multifunctional skyscraper in Hong Kong with the aim of designing a multifunctional skyscraper in Hong Kong that incorporates elements of Vertical Farming.
Marzec 22, 2023