Powrót do listy tematów
Czwartek 06 Wrzesień 2012, 10:31:43

PRAKTYCZNY KURS WIZUALIZACJI DLA ARCHITEKTÓW

W zwiazku z faktem, że o pracę coraz trudniej, a umiejętność wykonywania wizualizacji to dziś podstawa przy rekrutacji, zapraszam zainteresowanych na Praktyczny Kurs Wizualizacji Architektonicznych, po ukończeniu którego, przy odrobinie wysiłku z Państwa strony, będziecie umieli wykonać fotorealistyczną wizualizację architektoniczną w ciągu jednego dnia.

Proponuję zajęcia w małych grupach lub indywidualnie, w godzinach popołudniowych lub w ciągu dnia - szczegóły do ustalenia.
Dostarczam ciekawe materiały dydaktyczne oraz pomoce przydatne do samodzielnej pracy.

Na zajęciach zapoznacie się Państwo z ciekawym oprogramowaniem LightWave 3D firmy Newtek, na którym pracuję od wielu lat, a które dzięki intuicyjności i niskiej cenie - mam nadzieję - przypadnie Państwu do gustu. A na pewno powinien przypaść wszystkim pracodawcom, którzy mają ambicję korzystać z legalnego oprogramowania.

Proponuję, aby pierwsze zajęcia na których objaśnię podstawy i przedstawię program, były nieodpłatne.
Harmonogram kursu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
www.serafin-studio.pl -> szkolenia

Zajęcia odbywać się będą na terenie Wejherowa lub Redy, w bliskim sąsiedztwie stacji SKM. Możliwe zorganizowanie kursu w innych miejscach Trójmiasta.

Zainteresowanych kursem wizualizacji ogólnej proszę o kontakt emailowy lub telefoniczny.


Zapraszam serdecznie!

mgr inż. arch. Grzegorz Serafin
SERAFIN STUDIO PROJEKTOWE
biuro@serafin-studio.pl
Wtorek 27 Listopad 2012, 12:52:05

Re: PRAKTYCZNY KURS WIZUALIZACJI DLA ARCHITEKTÓW

Taki praktyczny kurs to faktycznie świetna sprawa. Ostatnio bardzo ciekawy tutorial pojawił się na stronie pracowni projektowej dominanta www.dominanta.pl/blog/?postid=69. Świetnie opisane powstawanie wizualizacji krok po kroku.
Środa 05 Czerwiec 2019, 13:58:26

Re: PRAKTYCZNY KURS WIZUALIZACJI DLA ARCHITEKTÓW

Ciekawa jestem, czy po takim kursie będę mogła zbliżyć się do realizacji takich np. jak na stronie https://modii3d.com/oferta/wizualizacje-3d . W gruncie rzeczy bardzo fajna propozycja szkoleń, zwłaszcza, że wizualizacja 3d stała się standardem nie tylko w architekturze.
Środa 21 Sierpień 2019, 11:39:41

Re: PRAKTYCZNY KURS WIZUALIZACJI DLA ARCHITEKTÓW

Często uczestniczę w szkoleniach i kursach, zawsze możne coś nowego podłapać. Teraz mam trochę mniej czasu to wybieram raczej te wirtualne spotkania. W tym tygodniu planuję wziąć udział w webinarium o płytkach: https://www.archline-polska.pl/ar...ium-archline-xp-wszystko-o-plytkach/ - zostawiam link, jakby ktoś jeszcze chciał się zapisać. Webinar jest bezpłatny.

Architektura

W ciągu trzech lat odtworzono charakterystyczną bryłę i dobudowano zupełnie nową część biurową, h...
Styczeń 27, 2020
Dawny zespół fabryk włókienniczych sukcesywnie zmienia się i rośnie już od niemal trzech wieków.
Styczeń 3, 2020

Konkursy

Arts School, a place with architecture, photography, painting and sculpture laboratory.
Styczeń 3, 2020
The 2020 Architecture at Zero competition challenge is to create a zero net energy library for the San Benito County Free Library in Hollister, CA.
Styczeń 2, 2020

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców,...
Styczeń 3, 2020
Ekspozycja prezentuje nieruchome obiekty, które widziane z różnych perspektyw nabierają ruchu.
Grudzień 2, 2019