Aktualności

Biuro Callstack, Projekt: We Make Design

Aktualności

Luty 28, 2024
W dzisiejszych czasach aranżacja wnętrz publicznych stała się kluczowym elementem wpływającym na komfort i doświadczenie użytkowników. W 2024 roku branża projektowania przestrzeni publicznych rozwija się dynamicznie, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i odświeżając klasyczne elementy. W tym artykule przyjrzymy się najnowszym trendom w aranżacji wnętrz publicznych na 2024 rok, zwracając szczególną uwagę na kolory, modne materiały, inspiracje ścienną oraz efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Aktualności

Luty 26, 2024
Przepisy chroniące gospodarstwa domowe przed wyższymi rachunkami za prąd prawdopodobnie przestaną obowiązywać z końcem czerwca. Bez tych działań osłonowych podwyżki sięgnęłyby nawet kilkudziesięciu procent, choć – jak podkreślają eksperci – nawet połowa kwoty z rachunku zależy od innych czynników niż koszty wytwarzania energii.

Aktualności

Luty 21, 2024
Europejska Komisja i Fundacja im. Miesa van der Rohe ogłosiły 7 finalistów, którzy wezmą udział w finale konkursu o Nagrodę Unii Europejskiej architektury współczesnej w roku 2024 – Nagrody im. Miesa van der Rohe. Nominowanych zostało 5 projektów w Kategorii Architektura oraz 2 w kategorii Wschodzący artysta.

Aktualności

Luty 19, 2024
Nawet bez uwzględniania przyszłych zmian demograficznych w naszym kraju istnieje ogromne zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi mieszkaniowe dla seniorów.
Piotr Siergiej; Polski Alarm Smogowy

Aktualności

Luty 19, 2024
W całej Europie jest ok. 330 stref czystego transportu, które pomagają redukować ilość zanieczyszczeń i poprawiać jakość powietrza w miasta. W Polsce pierwsza taka strefa zacznie funkcjonować od 1 lipca tego roku w Warszawie.
Polskie Stowarzyszenie ESG

Aktualności

Luty 5, 2024
Jakie zmiany - również finansowe - czekają nas na rynku nieruchomości w związku z wprowadzaniem coraz bardziej restrykcyjnych wymogów?

Konkursy

Celem studialnego konkursu urbanistyczno-architektonicznego jest uzyskanie wysokiej jakości koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla zagospodarowania terenu przeznaczonego pod realizację centr...
Maj 15, 2024
Europe 40 Under 40® is an annual awards program that celebrates the next new talented generation of European architects and designers. The program is directed to support new and emerging design tal...
Maj 8, 2024

Wasze projekty

Widok główny
Był to projekt typu „mamy brand book i produkt, a także przykłady istniejących już salonów w inny...
Kwiecień 26, 2024
H11 BOUTIQUE OFFICE W GLIWICACH  Zdj. T.Zakrzewski/Archifolio
Byty równoległe. H11 Boutique Office w Gliwicach W sercu Gliwic, gdzie historia przeplata się...
Kwiecień 4, 2024

Wasze realizacje

Ścianka telewizyjna stworzona na wymiar i wg indywidualnego projetu www.facebook.com/cellaio
Kwiecień 11, 2024
Bardzo wytrzymałe na obciążenia (ok.100kg/mb półki na książki tworzone na wymiar i wg indywidualn...
Kwiecień 11, 2024

Wydarzenia

Instytut Cervantesa w Krakowie serdecznie zaprasza na cykl spotkań z wybitnymi hiszpańskimi ekspe...
Kwiecień 15, 2024
Festival des Architectures Vives 2024 odbędzie się w dniach 11-16 czerwca 2024 r. w Montpellier w...
Marzec 22, 2024